mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Modernizacja DW 768

Modernizacja DW 768

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego poinformował, że inwestycja związana z modernizacją drogi wojewódzkiej nr 768, na odcinku przebiegającym przez miasto i gminę Działoszyce, uzyskała pozytywną opinię ze strony Zarządu Województwa.

Modernizacja DW 768
Wydanie pozytywnej opinii przez Zarząd Województwa Świętokrzyskiego przybliża rozpoczęcie modernizacji ponad 1,5 km odcinka drogi wojewódzkiej nr 768, przebiegającej przez tereny miasta i gminy Działoszyce.

Droga zostanie przebudowana aby spełniała wymogi klasy G (droga główna). Nawierzchnia drogi na całym odcinku zostanie wzmocniona i zyska nośność 115 kN na oś, wykonana zostanie także korekta łuków. Przebudowane zostaną chodniki i skrzyżowania z drogami powiatowymi. Projekt obejmuje także budowę kanalizacji deszczowej wraz z urządzeniami do oczyszczania wód deszczowych i umocnieniami wylotów rzek oraz budowę zatok autobusowych.

Podobne wiadomości:

Droga S7 - Szydłowiec, Wodzisław - zmiana ruchu

Droga S7 - Szydłowiec, Wodzisław - zmiana...

Polskie drogi 2016-08-26

Ruszyła budowa obwodnicy Oświęcimia

Ruszyła budowa obwodnicy Oświęcimia

Polskie drogi 2016-07-15

Komentuj:

~Dam 2008-03-11

Idzie w tym pewnie o to, że niektórze ZDW - np. Mazowiecki i właśnie Świętokrzyski mają chyba dość gorliwych specjalistów od komunikacji społecznej, bo sporo jest takich informacji o znaczeniu raczej lokalnym, a co najwyżej subregionalnym... Póki nie informują o przerowadzonej w 3 etapie inwestycji rewaloryzacji oświetlenia ulicznego sztuk 2 i pół, to jeszcze jest ok. Pozdrawiam

~seno 2008-03-09

Szkoda troche tekstu na półtora kilometra drogi wojewódzkiej..... Kiedy ruszą budowy autostrad, na które czekamy już tyle lat.....

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Po ośmiu latach przyszedł czas na następcę Skody Yeti. Nowy model zmienił się tak bardzo, że otrzymał nową nazwę - Karoq. Znamy już pierwsze szczegóły na temat kompaktowego SUV-a z Mlada Boleslav.