mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Modernizacja przejścia granicznego w Gronowie

Modernizacja przejścia granicznego w Gronowie

Od dnia 6 listopada 2006 r., w drogowym przejściu granicznym w Gronowie (województwo warmińsko-mazurskie), wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu spowodowane modernizacją przejścia.

Modernizacja przejścia granicznego w Gronowie

Z obsługi podróżnych wyłączona będzie platforma wjazdowa do Polski. Odprawy graniczne odbywać się będą na czterech pasach ruchu platformy wyjazdowej. Do obsługi podróżnych wjeżdżających do Polski przeznaczone zostaną trzy pasy (jeden dla autobusów i samochodów ciężarowych, drugi dla samochodów osobowych oraz trzeci tzw. "zielony pas").

Na kierunku wyjazdowym samochody osobowe, ciężarowe i autobusy odprawiane będą na jednym pasie. W celu zapewnienia płynności ruchu wydzielone zostanie miejsce do odpraw autobusów z wykorzystaniem urządzeń przenośnych.

Zmiana organizacji ruchu będzie obowiązywać do czasu zakończenia I etapu prac modernizacyjnych, które według wykonawcy potrwają do końca czerwca 2007.
 
 
Przeczytaj także:

Ruszy kolejny etap berlinki (2006-08-09)

S-19 'Jedna droga - cztery kraje' (2006-10-27)


 


Podobne wiadomości:

S16 Borki - Mrągowo - jest rozstrzygnięcie przetargu

S16 Borki - Mrągowo - jest rozstrzygnięcie...

Polskie drogi 2017-01-16

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Polskie drogi 2016-09-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Po ośmiu latach przyszedł czas na następcę Skody Yeti. Nowy model zmienił się tak bardzo, że otrzymał nową nazwę - Karoq. Znamy już pierwsze szczegóły na temat kompaktowego SUV-a z Mlada Boleslav.