Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Most Grota: oferty otwarte

Most Grota: oferty otwarte

Konsorcjum firm: Astaldi S.p.A., Włochy; Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o., Mińsk Mazowiecki za kontynuację projektowania i przebudowę drogi ekspresowej S8 odc. od węzła Powązkowska do węzła Modlińska zaproponowało kwotę ponad 544 mln zł brutto. Najwyższa oferta, na kwotę ponad 1,7 mld zł brutto została złożona przez konsorcjum firm:Budimex S.A.; Ferrovial Agroman S.A., Hiszpania. W sumie w przetargu  zostało złożonych 6 ofert.

Most Grota: oferty otwarte
Wybór wykonawcy, który zweryfikuje projekt oraz dostosuje ponad 4 km trasy do parametrów drogi ekspresowej dokonywany jest w trybie przetargu ograniczonego polegającego na zaproszeniu do udziału w dalszym postępowaniu oferentów wybranych w drodze prekwalifikacji. Kolejnym etapem postępowania będzie weryfikacja ofert pod względem finansowym, formalno-prawnym i merytorycznym - informuje GDDKiA.

Wykonawca na realizację zamówienia, będzie miał 27 miesięcy od daty podpisania umowy (do czasu realizacji umowy wlicza się również okresy zimowe).

Komentuj:

~warszawiak 2013-02-23

Do redaktora portalu: Kiedy skończycie z zamieszczaniem zdjęć wziętych z "sufitu" i nie mających nic wspólnego z tematem danego artykułu?

~obserwator 2013-02-22

2,5 roku, nieżle. Kto da więcej?

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Milion aut elektrycznych w Polsce - do 2025 roku
Milion aut elektrycznych w Polsce - do 2025 roku
Taka wizję ma Ministerstwo Energii. Przedstawiono ją w Planie Rozwoju Elektromobilności. Zadanie takie może wydawać się niemożliwe, ale według resortu energii, cel zostanie osiągnięty.