mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Most Grota: oferty otwarte

Most Grota: oferty otwarte

Konsorcjum firm: Astaldi S.p.A., Włochy; Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o., Mińsk Mazowiecki za kontynuację projektowania i przebudowę drogi ekspresowej S8 odc. od węzła Powązkowska do węzła Modlińska zaproponowało kwotę ponad 544 mln zł brutto. Najwyższa oferta, na kwotę ponad 1,7 mld zł brutto została złożona przez konsorcjum firm:Budimex S.A.; Ferrovial Agroman S.A., Hiszpania. W sumie w przetargu  zostało złożonych 6 ofert.

Most Grota: oferty otwarte
Wybór wykonawcy, który zweryfikuje projekt oraz dostosuje ponad 4 km trasy do parametrów drogi ekspresowej dokonywany jest w trybie przetargu ograniczonego polegającego na zaproszeniu do udziału w dalszym postępowaniu oferentów wybranych w drodze prekwalifikacji. Kolejnym etapem postępowania będzie weryfikacja ofert pod względem finansowym, formalno-prawnym i merytorycznym - informuje GDDKiA.

Wykonawca na realizację zamówienia, będzie miał 27 miesięcy od daty podpisania umowy (do czasu realizacji umowy wlicza się również okresy zimowe).

Komentuj:

~warszawiak 2013-02-23

Do redaktora portalu: Kiedy skończycie z zamieszczaniem zdjęć wziętych z "sufitu" i nie mających nic wspólnego z tematem danego artykułu?

~obserwator 2013-02-22

2,5 roku, nieżle. Kto da więcej?

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.