Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Most na Bugu zgodnie z planem

Most na Bugu zgodnie z planem

Zgodnie z harmonogramem postępują prace przy budowie mostu na rzece Bug w Małkini. Budowa mostu ma potrwać do października 2010. Inwestycja będzie kosztować 80 mln zł, z czego 85% to środki pochodzące z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.

Most na Bugu zgodnie z planem
Wykonawca robót to konsorcjum firm, którego liderem jest SANDO BUDOWNICTWO POLSKA Sp. zoo z siedzibą w Warszawie.

Ogólne zaawansowanie robót mostu na Bugu na koniec czerwca b.r. wyniosło 6%. W całości wykonano już palowanie podpory nr 1 i 6, częściowo pod podpory 3 i 2. W trakcie realizacji jest zbrojenie i betonowanie ław przyczółków. Przy podporze nr 4 na brzegu Bugu wybudowana została ścianka szczelna. Równocześnie prowadzone są roboty ziemne kształtujące przyszły korpus drogi w miejscu nieczynnej linii kolejowej. Jeszcze w tym roku powinna być gotowa konstrukcja mostu oraz pierwsza warstwa podbudowy pod część drogową (dojazd do mostu).

Most na Bugu  zostanie przystosowany dla ruchu samochodowego, rowerowego i pieszego. Długość nowego mostu na Bugu wyniesie prawie 400 m, szerokość 14,5 m. Wraz z budową mostu powstanie 2 km dróg dojazdowych. Po prawej stronie drogi dodatkowo powstanie ciąg pieszo-rowerowy.

Podobne wiadomości:

Droga S7 - Szydłowiec, Wodzisław - zmiana ruchu

Droga S7 - Szydłowiec, Wodzisław - zmiana...

Polskie drogi 2016-08-26

Rusza budowa S8 Przeszkoda – Paszków

Rusza budowa S8 Przeszkoda – Paszków

Polskie drogi 2016-08-26

Komentuj:

~hans 2009-07-24

brawo, czy wymieniarowniez droge z plyt betonowych?

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Karma Revero – ujawniono ceny
Karma Revero – ujawniono ceny
Karma powraca, ale tym razem jako marka wskrzeszona przez chińskiego inwestora. Model Revero to nowe wcielenie samochodu znanego przedtem jako Fisker Karma, czyli głównego konkurenta Tesli.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj