mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Most na trójce czeka na odbiór

Most na trójce czeka na odbiór

Most w Gołaszynie (woj. lubuskie) jest już gotowy, czeka na zezwolenia wojewódzkiego inspektora nadzoru budowlanego na jego użytkowanie.

Most na trójce czeka na odbiór
Most znajduje się na drodze krajowej nr 3, która jest główną trasą przez region z północy na południe. Przed wahadłowym objazdem, szczególnie w weekendy, w kolejce stoi po kilkadziesiąt aut. Stary most został zupełnie rozebrany, w to miejsce powstał zupełnie nowy przejazd. Prace trwały od początku tego roku. Kierowcy są już bardzo zniecierpliwieni utrudnieniami.

- Z moich informacji wynika, z most jest gotowy od kilku tygodni, ale nie można go udostępnić zmotoryzowanym, bo brakuje zezwolenia - powiedziała „Gazecie Lubuskiej" Lidia Batkowska z zielonogórskiego oddziału GDDKiA. - Wydaje je wojewódzki inspektor nadzoru budowlanego.

Jak dowiedziała się Gazeta Lubuska, firma już ponad dwa tygodnie temu zgłosiła budowę do odbioru i wciąż czeka na kontrolę urzędnika z nadzoru budowlanego. Inspektorat wojewódzki tłumaczy, że zgodnie z przepisami na przeprowadzenie kontroli ma 21 dni od momentu złożenia dokumentów. Inspektor wojewódzki poinformował, że kontrola odbędzie się w najbliższych dniach. Jeśli wypadnie pozytywnie, w przyszłym tygodniu drogowcy odbiorą pozwolenie na użytkowanie. Jednak muszą jeszcze poczekać 14 dni na uprawomocnienie się decyzji. Chyba że inwestor (GDDKiA) złoży wniosek o nadanie jej rygoru natychmiastowej wykonalności.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Mazda 3
Mazda 3
Cena podstawowa już od: 68 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr. sedan-4dr.

Podobne wiadomości:

Citroen DS3 – pierwszy tysiąc sprzedany

auto motor i sport 0000-00-00

Nowy most w Warszawie za trzy lata

Nowy most w Warszawie za trzy lata

Polskie drogi 2017-05-30

Komentuj:

~zajacsobków 2009-09-28

trzeba się cieszyć że mają 21 dni a nie np 90 dni,.... powinni takiego z roboty wywalić , kretynizm....

aaa 2009-09-28

To tylko Polska, nie ma się co stresować. W tym kraju się sądzi, że to urzędnicy produkują PKB i płacą podatki choć jest dokładnie na odwrót. Klasyka gatunku.

~piotr 2009-09-28

ha,ha,ha, jeszcze może Pan Inspektor parę dni poczekać, a co tam, niech durni kierowcy postoją sobie w korkach, to za to, że stać ich na taki luksus!!!

~OBURZONY 2009-09-28

bez komentarza ! Jak można pewne debilizmy komentować, to jest żałosne, urzędasy powinni robic wszystko by jak najszybciej otworzyc a nie czekac jak łaskawy jasnie pan inspektorek przyjedzie !!! Ku....co za kraj !

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.