mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Most we Florynce będzie gotowy w październiku

Most we Florynce będzie gotowy w październiku

Budowa nowego mostu we Florynce w województwie małopolskim dobiega końca. Ostatni etap prowadzonych prac wymaga zamknięcia na 3 dni przejazdu technologicznego przez potok Binczarówka we Florynce w kierunku Grybów - Krynica. Zmiany obowiązywać będą w dniach 19-21 września.

Most we Florynce będzie gotowy w październiku
- W tym czasie prowadzone będą prace związane z wykonaniem nawierzchni bitumicznej na dojazdach do obiektu oraz na obiekcie mostowym. Całkowite zamknięcie przejazdu z Grybowa do Krynicy przez potok Binczarówka jest konieczne jest ze względu na dbałość o jakość wykończenia nawierzchni bitumicznej oraz bezpieczeństwo użytkowników drogi. Zamknięcie będzie obowiązywało w dniach 19-21 września tylko w kierunku Grybów - Krynica. Trasa na odcinku Binczarowa - Krynica będzie w tym czasie przejezdna, a istniejąca kładka dla pieszych cały czas dostępna - informuje firma Skanska, wykonawca prac.

Po zakończeniu prac związanych z wykonaniem nawierzchni realizacja obejmie roboty wykończeniowe, w tym wykonanie oznakowania poziomego. Jak zaewnia wykonawca prace przy budowie nowego mostu we Florynce prowadzone są zgodnie z harmonogramem i zakończą się na początku października 2013 roku.

Zamknięcie przejazdu przez most we Florynce na drodze wojewódzkiej nr 981 nastąpiło w czerwcu i potrwa do 2 października. W tym czasie kierowcy pojazdów o masie do 15 t powinni poruszać się objazdem drogami powiatowymi DP1503K, DP1504K, DP1498K oraz drogą krajową 28 przez miejscowości Wawrzka i Ropa.
Tematy w artykule: most

Podobne wiadomości:

Nowy most w Warszawie za trzy lata

Nowy most w Warszawie za trzy lata

Polskie drogi 2017-05-30

Nowy most na Sole w Żywcu już przejezdny

Nowy most na Sole w Żywcu już przejezdny

Polskie drogi 2015-10-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Bezpieczna podróż ze zwierzętami
Bezpieczna podróż ze zwierzętami
Zwierzęta są bardzo często traktowane jako pełnoprawni członkowie rodziny. Niezależnie od tego, czy podróżujemy z psem, kotem, chomikiem czy świnką morską - ważne jest bezpieczeństwo, ponieważ często nasi pupile podróżują w warunkach zagrażających ich życiu i zdrowiu. Na co więc warto zwrócić szczególną uwagę podczas planowania takich eskapad?