mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Most we Florynce będzie gotowy w październiku

Most we Florynce będzie gotowy w październiku

Budowa nowego mostu we Florynce w województwie małopolskim dobiega końca. Ostatni etap prowadzonych prac wymaga zamknięcia na 3 dni przejazdu technologicznego przez potok Binczarówka we Florynce w kierunku Grybów - Krynica. Zmiany obowiązywać będą w dniach 19-21 września.

Most we Florynce będzie gotowy w październiku
- W tym czasie prowadzone będą prace związane z wykonaniem nawierzchni bitumicznej na dojazdach do obiektu oraz na obiekcie mostowym. Całkowite zamknięcie przejazdu z Grybowa do Krynicy przez potok Binczarówka jest konieczne jest ze względu na dbałość o jakość wykończenia nawierzchni bitumicznej oraz bezpieczeństwo użytkowników drogi. Zamknięcie będzie obowiązywało w dniach 19-21 września tylko w kierunku Grybów - Krynica. Trasa na odcinku Binczarowa - Krynica będzie w tym czasie przejezdna, a istniejąca kładka dla pieszych cały czas dostępna - informuje firma Skanska, wykonawca prac.

Po zakończeniu prac związanych z wykonaniem nawierzchni realizacja obejmie roboty wykończeniowe, w tym wykonanie oznakowania poziomego. Jak zaewnia wykonawca prace przy budowie nowego mostu we Florynce prowadzone są zgodnie z harmonogramem i zakończą się na początku października 2013 roku.

Zamknięcie przejazdu przez most we Florynce na drodze wojewódzkiej nr 981 nastąpiło w czerwcu i potrwa do 2 października. W tym czasie kierowcy pojazdów o masie do 15 t powinni poruszać się objazdem drogami powiatowymi DP1503K, DP1504K, DP1498K oraz drogą krajową 28 przez miejscowości Wawrzka i Ropa.
Tematy w artykule: most

Podobne wiadomości:

Nowy most w Warszawie za trzy lata

Nowy most w Warszawie za trzy lata

Polskie drogi 2017-05-30

Nowy most na Sole w Żywcu już przejezdny

Nowy most na Sole w Żywcu już przejezdny

Polskie drogi 2015-10-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia jest najchętniej kupowanym modelem w Polsce. Teraz do jej oferty dołącza wersja napędzana silnikiem 1.5 TSI.