mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Nieprzejezdne drogi na Dolnym Śląsku

Nieprzejezdne drogi na Dolnym Śląsku

Na Dolnym Śląsku cały czas obowiązuje stan zagrożenia powodziowego. Żywioł utrudnia też życie kierowcom.Niektóre drogi są nadal nieprzejezdne.

Nieprzejezdne drogi na Dolnym Śląsku
Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami na następujących drogach Dolnego Śląska:

1. Wciąż nieprzejezdna jest  droga wojewódzka nr 455  od Oławy przez Jelcz-Laskowice do Łęgu. Należy kierować się wyznaczonym i oznakowanym objazdem (od strony Oławy drogą wojewódzką nr 396 do skrzyżowania z drogą powiatową w kierunku Minkowic Oławskich, dalej również drogą powiatową do Jelcza-Laskowic i stamtąd do Czernicy).

2. Nieprzejezdna jest droga wojewódzka nr 340 pomiędzy Ścinawą i Małowicami na odcinku ok. 2 km.  Wytyczony został objazd drogą krajową nr 36 ze Ścinawy do Iwna i stamtąd drogą powiatową do Małowic.

3. Na drodze wojewódzkiej nr 292 w Ścinawie przy ul. Chobieńskiej obowiązuje ograniczenie tonażu do 10 ton.

4.  Na drodze wojewódzkiej nr 396 na odcinku Stary Górnik – Janików nadal obowiązuje ograniczenie tonażu do 3,5 tony. Mogą tam poruszać się tylko samochody osobowe.

5. Na moście na Odrze w Oławie (droga wojewódzka nr 396) również nadal obowiązuje ograniczenie tonażu do 3,5 tony - wjazd tylko dla samochodów osobowych.   

6. W dalszym ciągu nieczynna jest także przeprawa promowa przez Odrę w Chobieni i Ciechanowie (drogi wojewódzkie nr 323 i 334).

Pozostałe drogi wojewódzkie na Dolnym Śląsku są przejezdne.

Podobne wiadomości:

Droga S3 do granicy – powstanie do 2023 roku

Droga S3 do granicy – powstanie do 2023 roku

Polskie drogi 2017-05-26

Droga S3 w kierunku Czech - kolejny odcinek

Droga S3 w kierunku Czech - kolejny odcinek

Polskie drogi 2017-12-05

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.