mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Nowy most na DK 79

Nowy most na DK 79

Rozpoczęły się prace przy budowie nowego mostu w ciagu drogi krajowej nr 79 w Młoszowej niedaleko Trzebini (woj. małopolskie).

Nowy most na DK 79
Na razie ruszyły prace przy budowie mostu tymczasowego i drogi objazdowej. Dopiero po wybudowaniu objazdu czyli zgodnie z planami w listopadzie, można będzie rozbierać stary most i w tej samej lokalizacji budować nowy.

Nowy most w Młoszowej na potoku Młoszówka będzie miał ponad 11 metrów długości a wraz dojazdami 23,5 m. Całkowita szerokość, wraz z chodnikami po obu stronach jezdni ponad 13 metrów. Przebudowana zostanie także w obrębie inwestycji : sieć wodociągowa, gazowa, teletechniczna, a na prawym i lewym brzegu potoku zbudowane zostaną schody skarpowe. Koszt inwestycji wyniesie około 1 mln 400 tys. zł. a jej ukończenie zaplanowano na koniec czerwca 2012 roku.

Podobne wiadomości:

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Polskie drogi 2016-09-15

Rusza budowa S8 Przeszkoda – Paszków

Rusza budowa S8 Przeszkoda – Paszków

Polskie drogi 2016-08-26

Komentuj:

~as 2011-10-15

ani kraweznikow,ani lini krawedziowych na tym zdjeciu,szaro,obskurnie i bialo-niebieskie odrapane barierki obok drogi - ludzie w Polsce sa slepi czy o co chodzi?

sadlonbielsko 2011-10-14

jeśli w takim portalu poświęcacie artykuł o moście 11 metrowym to musi już być b.źle z drogownictwem w kraju

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Konkurs na 25-lecie magazynu "auto motor i sport". Zrób sobie zdjęcie z jubileuszowym wydaniem magazynu i prześlij je do nas koszystając z formularza na stronie. Masz szansę na wygranie jednej z 30 nagród. Weź udział!
Wydania cyfrowe auto motor i sport Wydania cyfrowe auto motor i sport