mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Nowy most na DK 79

Nowy most na DK 79

Rozpoczęły się prace przy budowie nowego mostu w ciagu drogi krajowej nr 79 w Młoszowej niedaleko Trzebini (woj. małopolskie).

Nowy most na DK 79
Na razie ruszyły prace przy budowie mostu tymczasowego i drogi objazdowej. Dopiero po wybudowaniu objazdu czyli zgodnie z planami w listopadzie, można będzie rozbierać stary most i w tej samej lokalizacji budować nowy.

Nowy most w Młoszowej na potoku Młoszówka będzie miał ponad 11 metrów długości a wraz dojazdami 23,5 m. Całkowita szerokość, wraz z chodnikami po obu stronach jezdni ponad 13 metrów. Przebudowana zostanie także w obrębie inwestycji : sieć wodociągowa, gazowa, teletechniczna, a na prawym i lewym brzegu potoku zbudowane zostaną schody skarpowe. Koszt inwestycji wyniesie około 1 mln 400 tys. zł. a jej ukończenie zaplanowano na koniec czerwca 2012 roku.

Podobne wiadomości:

Kolejna fabryka części samochodowych w Polsce

Kolejna fabryka części samochodowych w Polsce

Aktualności 2017-10-26

Ruch wahadłowy na Zakopiance

Ruch wahadłowy na Zakopiance

Polskie drogi 2017-07-31

Komentuj:

~as 2011-10-15

ani kraweznikow,ani lini krawedziowych na tym zdjeciu,szaro,obskurnie i bialo-niebieskie odrapane barierki obok drogi - ludzie w Polsce sa slepi czy o co chodzi?

sadlonbielsko 2011-10-14

jeśli w takim portalu poświęcacie artykuł o moście 11 metrowym to musi już być b.źle z drogownictwem w kraju

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.