mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Objazd na DK 39 pomiędzy Brzegiem a Namysłowem

Objazd na DK 39 pomiędzy Brzegiem a Namysłowem

Od 10 sierpnia 2012 roku do końca listopada 2012 roku zamknięty zostanie dla ruchu odcinek drogi krajowej nr 39 od Pisarzowic do Namysłowa.

Objazd na DK 39 pomiędzy Brzegiem a Namysłowem
Objazd spowodowany jest przebudową drogi pomiędzy Nowymi Smarchowicami a Smarchowicami Wielkimi. Do końca listopada kierowcy pojadą 70-kilometrowym objazdem, co oznacza, że nadłożyć będą musieli około 40 km (zamknięty odcinek ma około 30 km). Od Pisarzowic należy kierować się droga wojewódzką nr 457 do Dobrzenia Wielkiego, a następnie drogą wojewódzką nr 454 do Namysłowa. Roboty między Nowymi Smarchowicami a Smarchowicami Wielkimi ruszyły już pod koniec czerwca i ruch odbywał się wahadłowo, lecz obecnie prace weszły w taki etap, że konieczne jest całkowite wyłączenie ruchu przez plac budowy. Oprócz wymogów technologicznych istotne jest także bezpieczeństwo zarówno użytkowników drogi, jak i drogowców wykonujących przebudowę. Przez zamknięty odcinek przejeżdżać będą mogli tylko okoliczni mieszkańcy dojeżdżający do swoich posesji oraz pojazdy służb ratowniczych. Zamknięcie fragmentu DK 39 pozwoli także na sprawniejsze prace związane z trwającą przebudową tej drogi na innym jej odcinku, a mianowicie Lubsza – Rogalice.

Podobne wiadomości:

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Polskie drogi 2016-12-23

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Polskie drogi 2016-09-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prawo jazdy - szykują się kolejne zmiany?
Prawo jazdy - szykują się kolejne zmiany?
Szykują się spore zmiany w kursach na prawo jazdy. Nowe przepisy przewidują, że kierowca musiałby zdawać egzamin co rok. Takie zmiany na pewno wywołają duży sprzeciw opinii publicznej.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech