mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Objazd na DK 39 pomiędzy Brzegiem a Namysłowem

Objazd na DK 39 pomiędzy Brzegiem a Namysłowem

Od 10 sierpnia 2012 roku do końca listopada 2012 roku zamknięty zostanie dla ruchu odcinek drogi krajowej nr 39 od Pisarzowic do Namysłowa.

Objazd na DK 39 pomiędzy Brzegiem a Namysłowem
Objazd spowodowany jest przebudową drogi pomiędzy Nowymi Smarchowicami a Smarchowicami Wielkimi. Do końca listopada kierowcy pojadą 70-kilometrowym objazdem, co oznacza, że nadłożyć będą musieli około 40 km (zamknięty odcinek ma około 30 km). Od Pisarzowic należy kierować się droga wojewódzką nr 457 do Dobrzenia Wielkiego, a następnie drogą wojewódzką nr 454 do Namysłowa. Roboty między Nowymi Smarchowicami a Smarchowicami Wielkimi ruszyły już pod koniec czerwca i ruch odbywał się wahadłowo, lecz obecnie prace weszły w taki etap, że konieczne jest całkowite wyłączenie ruchu przez plac budowy. Oprócz wymogów technologicznych istotne jest także bezpieczeństwo zarówno użytkowników drogi, jak i drogowców wykonujących przebudowę. Przez zamknięty odcinek przejeżdżać będą mogli tylko okoliczni mieszkańcy dojeżdżający do swoich posesji oraz pojazdy służb ratowniczych. Zamknięcie fragmentu DK 39 pozwoli także na sprawniejsze prace związane z trwającą przebudową tej drogi na innym jej odcinku, a mianowicie Lubsza – Rogalice.

Podobne wiadomości:

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Polskie drogi 2016-09-15

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Polskie drogi 2016-12-23

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Pepsi zamawia ciężarówki Tesli
Pepsi zamawia ciężarówki Tesli
Amerykański koncern spożywczy inwestuje w nowy pomysł Elona Muska - autonomiczną ciężarówkę Tesla Semi. PepsiCo zamówiło 100 egzemplarzy, które pozwolą ograniczyć emisję gazów cieplarnianych w łańcuchu dostaw.