mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Objazd w Więcborku

Objazd w Więcborku

W połowie lipca ruszyła przebudowa mostu na rzece Orlej w Więcborku w ciagu drogi wojewódzkiej nr 241. Wprowadzone zostały objazdy. Utrudnienia potrwają do końca listopada br.

Objazd w Więcborku
Ze względu na krajobraz chroniony nie jest możliwa budowa obok istniejącego mostu tymczasowej przeprawy. Dlatego wraz z przekazaniem placu budowy wykonawca zamknął przejazd przez most w ciągu DW nr 241. Mieszkańcy Więcborka i okolic oraz kierowcy powinni przygotować się na objazdy. Kierowcy pojazdów ciężarowych na trasie Sępólno-Nakło będą musieli wybierać inne drogi wojewódzkie i krajowe. Do dyspozycji mają DK nr 25 (do Koronowa) i dalej DW nr 243(do Mroczy). Ewentualnie z Więcborka w kierunku Nakła można też korzystać z DW 242 (do obwodnicy Wyrzyska) i dalej DK nr 10. Samochody osobowe będą mogły wykorzystywać krótsze objazdy prowadzące drogami lokalnymi.
Tematy w artykule: drogi wojewódzkie

Podobne wiadomości:

Piotrków Kujawski z nową nawierzchnią

Piotrków Kujawski z nową nawierzchnią

Polskie drogi 2015-06-02

Zakończona przebudowa DK11 w Bobolicach

Zakończona przebudowa DK11 w Bobolicach

Polskie drogi 2015-06-22

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Solaris wybuduje kolejny zakład
Solaris wybuduje kolejny zakład
Producent pojazdów komunikacji miejskiej z wielkopolskiego Bolechowa przygotowuje się do kolejnej inwestycji. Solaris Bus & Coach wybuduje piąty zakład produkcyjny. Spółka kupiła 8,3 ha w okolicach Środy Wielkopolskiej.

Zalando Zalando