mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Objazd w Więcborku

Objazd w Więcborku

W połowie lipca ruszyła przebudowa mostu na rzece Orlej w Więcborku w ciagu drogi wojewódzkiej nr 241. Wprowadzone zostały objazdy. Utrudnienia potrwają do końca listopada br.

Objazd w Więcborku
Ze względu na krajobraz chroniony nie jest możliwa budowa obok istniejącego mostu tymczasowej przeprawy. Dlatego wraz z przekazaniem placu budowy wykonawca zamknął przejazd przez most w ciągu DW nr 241. Mieszkańcy Więcborka i okolic oraz kierowcy powinni przygotować się na objazdy. Kierowcy pojazdów ciężarowych na trasie Sępólno-Nakło będą musieli wybierać inne drogi wojewódzkie i krajowe. Do dyspozycji mają DK nr 25 (do Koronowa) i dalej DW nr 243(do Mroczy). Ewentualnie z Więcborka w kierunku Nakła można też korzystać z DW 242 (do obwodnicy Wyrzyska) i dalej DK nr 10. Samochody osobowe będą mogły wykorzystywać krótsze objazdy prowadzące drogami lokalnymi.
Tematy w artykule: drogi wojewódzkie

Podobne wiadomości:

Trwa budowa drogi 747 na Mazowszu

Trwa budowa drogi 747 na Mazowszu

Polskie drogi 2015-06-01

Zakończona przebudowa DK11 w Bobolicach

Zakończona przebudowa DK11 w Bobolicach

Polskie drogi 2015-06-22

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Kodiaq Scout debiutuje w Polsce
Skoda Kodiaq Scout debiutuje w Polsce
Flagowy SUV czeskiego producenta jest już dostępny w nowej wersji. Skoda Kodiaq Scout jest standardowo wyposażona w napęd na cztery koła, a pod maskę trafią silniki o mocy od 150 do 190 KM. Importer ujawnił już polskie cenniki.