mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Objazd w Więcborku

Objazd w Więcborku

W połowie lipca ruszyła przebudowa mostu na rzece Orlej w Więcborku w ciagu drogi wojewódzkiej nr 241. Wprowadzone zostały objazdy. Utrudnienia potrwają do końca listopada br.

Objazd w Więcborku
Ze względu na krajobraz chroniony nie jest możliwa budowa obok istniejącego mostu tymczasowej przeprawy. Dlatego wraz z przekazaniem placu budowy wykonawca zamknął przejazd przez most w ciągu DW nr 241. Mieszkańcy Więcborka i okolic oraz kierowcy powinni przygotować się na objazdy. Kierowcy pojazdów ciężarowych na trasie Sępólno-Nakło będą musieli wybierać inne drogi wojewódzkie i krajowe. Do dyspozycji mają DK nr 25 (do Koronowa) i dalej DW nr 243(do Mroczy). Ewentualnie z Więcborka w kierunku Nakła można też korzystać z DW 242 (do obwodnicy Wyrzyska) i dalej DK nr 10. Samochody osobowe będą mogły wykorzystywać krótsze objazdy prowadzące drogami lokalnymi.
Tematy w artykule: drogi wojewódzkie

Podobne wiadomości:

Rusza budowa kolejnego odcinka S17

Rusza budowa kolejnego odcinka S17

Polskie drogi 2015-11-10

Tour de Pologne - gdzie nas czekają utrudnienia

Tour de Pologne - gdzie nas czekają...

Polskie drogi 2015-08-01

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Tesla Model 3 - pierwszy egzemplarz w rękach Elona Muska
Tesla Model 3 - pierwszy egzemplarz w rękach Elona Muska
Kilka tygodni temu Elon Musk obiecywał, że pierwszy, produkcyjny egzemplarz Tesli Model 3 wyjedzie z fabryki jeszcze w lipcu. Kontrowersyjny biznesmen dotrzymał słowa.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech