mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Obwodnica Brodnicy gotowa - czeka na odbiory

Obwodnica Brodnicy gotowa - czeka na odbiory

Jeszcze chwila i kierowcy będą mogli korzystać z obwodnicy Brodnicy w woj. kujawsko-pomorskim. Właśnie rozpoczęły się prace odbiorowe prowadzone przez służby i GDDKiA. Ich celem jest jak najszybsze udostępnienie odcinka w ciągu drogi krajowej nr 15.

Obwodnica Brodnicy gotowa - czeka na odbiory
Bydgoski oddział GDDKiA poinformował, że jest już przeprowadzany audyt z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego. Jeżeli wszystkie prace zakończą się pozytywnie, inwestycja otrzyma pozwolenie na użytkowanie, a tym samym będą mogli się na niej pojawić kierowcy.

Nad realizacją obwodnicy Brodnicy czuwała firma Skanska. Jest to blisko 1,5 kilometrowy odcinek drogi krajowej nr 15 prowadzący z ronda przy ul. Sądowej do wylotu na Olsztyn. W ramach inwestycji zakładano budowę estakady nad ul. Wiejską oraz torami PKP i terenami zalewowymi.

Nowy odcinek obwodnicy od strony Torunia i Warszawy w kierunku Olsztyna pozwoli całkowicie wyprowadzić ruch poza Brodnicę.

Podobne wiadomości:

Ruszyła budowa obwodnicy Oświęcimia

Ruszyła budowa obwodnicy Oświęcimia

Polskie drogi 2016-07-15

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Polskie drogi 2016-12-23

Komentuj:

AdamskiJan 2016-11-23

znając osoby odpowiedzialne za odbiór to jeszcze obwodnica to poczeka na odbiór.

Lechu1984 2016-10-17

to jeszcze sobie poczeka wykonawcom i odbiorcom wcale się nie spieszy

~lysy 2016-07-04

Niestety nie jest prawdą, że ruch całkowicie opuści Brodnicę - opuści tylko centrum, wjazd do Brodnicy i wyjazd nadal przebiega przez teren miasta. Niemniej jednak jest to i tak duża poprawa sytuacji drogowej w mieście.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.

Zalando Zalando