mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Obwodnica Gołdapi doceniona

Obwodnica Gołdapi doceniona

Od roku kierowcy korzystają z obwodnicy Gołdapi. Nowa droga o długości 5,6 km omija miasto od zachodu. Wykonanie robót budowlanych związanych z budową obwodnicy Gołdapi w ciągu drogi krajowej nr 65 zostało docenione. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad otrzymała nagrodę „Kryształ Przetargów Publicznych 2011" dla najlepszego zamawiającego w kategorii „Inwestycje wpływające na poprawę jakości życia obywateli".

Obwodnica Gołdapi doceniona
W ciagu obwodnicy Gołdapi kierowcy mają na przemian, co półtora kilometra, po dwa pasy ruchu w jednym kierunku. Poza drogą główną wybudowane zostały trzy skrzyżowania obwodnicy z innymi drogami publicznymi, trzy wiadukty, jeden most i jeden przejazd gospodarczy pod drogą. Przy drogach krzyżujących się z obwodnicą powstały chodniki i ścieżki rowerowe. Wybudowane zostały drogi dojazdowe i zjazdy gospodarcze a odcinki istniejących dróg publicznych przecinających nową drogę zostały przebudowane.

Podobne wiadomości:

Rusza budowa S8 Przeszkoda – Paszków

Rusza budowa S8 Przeszkoda – Paszków

Polskie drogi 2016-08-26

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Polskie drogi 2016-09-15

Komentuj:

~plawo 2011-10-17

to po zwezki nie mogli zrobic jednej jezdni czlowiek by sie nie irytowal jak ma noge z gazu zdjac

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross