mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Obwodnica Gołdapi doceniona

Obwodnica Gołdapi doceniona

Od roku kierowcy korzystają z obwodnicy Gołdapi. Nowa droga o długości 5,6 km omija miasto od zachodu. Wykonanie robót budowlanych związanych z budową obwodnicy Gołdapi w ciągu drogi krajowej nr 65 zostało docenione. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad otrzymała nagrodę „Kryształ Przetargów Publicznych 2011" dla najlepszego zamawiającego w kategorii „Inwestycje wpływające na poprawę jakości życia obywateli".

Obwodnica Gołdapi doceniona
W ciagu obwodnicy Gołdapi kierowcy mają na przemian, co półtora kilometra, po dwa pasy ruchu w jednym kierunku. Poza drogą główną wybudowane zostały trzy skrzyżowania obwodnicy z innymi drogami publicznymi, trzy wiadukty, jeden most i jeden przejazd gospodarczy pod drogą. Przy drogach krzyżujących się z obwodnicą powstały chodniki i ścieżki rowerowe. Wybudowane zostały drogi dojazdowe i zjazdy gospodarcze a odcinki istniejących dróg publicznych przecinających nową drogę zostały przebudowane.

Podobne wiadomości:

S16 Borki - Mrągowo - jest rozstrzygnięcie przetargu

S16 Borki - Mrągowo - jest rozstrzygnięcie...

Polskie drogi 2017-01-16

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Polskie drogi 2016-12-23

Komentuj:

~plawo 2011-10-17

to po zwezki nie mogli zrobic jednej jezdni czlowiek by sie nie irytowal jak ma noge z gazu zdjac

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Hyundai i30 N - hot-hatch z Korei
Hyundai i30 N - hot-hatch z Korei
Hyundai rzuca kolejne wyzwanie europejskiej konkurencji. Na rynku debiutuje model i30 N, który jest bezpośrednim konkurentem Volkswagena Golfa GTI, Forda Focusa ST i Peugeota 308 GTi.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech