mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Obwodnica Jarosławia czeka na oferty

Obwodnica Jarosławia czeka na oferty

1 października mija termin II etapu przetargu na budowę obwodnicy Jarosławia. Oddział GDDKiA w Rzeszowie zaprosił do złożenia ofert cenowych 10 wykonawców (spośród 16 zgłoszonych), którzy w I etapie postępowania przetargowego spełnili wszystkie warunki i otrzymali największą ilość punktów.

Obwodnica Jarosławia czeka na oferty
Do złożenia ofert zaproszone zostały firmy wykonawcze reprezentujące nie tylko Polskę, ale także: Czechy, Portugalię, Hiszpanię, Niemcy i Słowację.

Inwestycja polegająca na realizacji obwodnicy Jarosławia zakłada budowę 11-kilomterowego odcinka drogi obwodowej o klasie GP. Wykonawca zobowiązany będzie uwzględnić budowę 5 wiaduktów, 3 mostów, 4 przejazdów gospodarczych, a także przepustów na ciekach i murów oporowych. Zakres prac obejmował będzie również budowę ekranów akustycznych, dróg dojazdowych, przejść dla płazów i małych zwierząt (w formie przepustów suchych lub specjalnie wykształconych półek w przepustach na ciekach) a także przebudowę urządzeń infrastruktury technicznej nie wiązanej z obsługą drogi (elektroenergetycznych, teletechnicznych, gazowych, wodociągowych, kanalizacyjnych).

Zadanie przewidziane jest do współfinansowania ze środków pochodzących z Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej oraz ze środków budżetowych. Do końca tego roku planowane jest podpisanie umowy z Wykonawcą i jeśli się uda rozpoczęcie pierwszych prac. Termin realizacji to 24 miesiące.

Podobne wiadomości:

Autostrada A4 - odcinek Rzeszów - Jarosław prawie gotowy

Autostrada A4 - odcinek Rzeszów - Jarosław...

Polskie drogi 2016-07-15

Autostrada A4 Tarnów-Rzeszów - będą nowe MOP-y

Autostrada A4 Tarnów-Rzeszów - będą nowe...

Polskie drogi 2016-02-15

Komentuj:

~riczi 2009-09-03

zastanawia mnie jak ona pojdzie na nasypie czy na palach(chodzi mi o badna)?

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.