mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Obwodnica Marek po konsultacjach

Obwodnica Marek po konsultacjach

Na przełomie października i listopada GDDKiA Oddział w Warszawie wraz z biurem projektowym „Transprojekt Warszawa” zorganizowali spotkania informacyjno-konsultacyjne dotyczące projektu: opracowywanej Koncepcji Programowej oraz Programu Funkcjonalno Użytkowego budowy drogi ekspresowej S8 na odcinku Drewnica – Radzymin.

Obwodnica Marek po konsultacjach

- Zgodnie z ogłoszonym harmonogramem, spotkania odbyły się w pięciu  gminach: Radzymin, Marki, Kobyłka, Zielonka i Wołomin. Zainteresowanie było duże. Przybyło ponad  160 osób i złożono 14 wniosków - informuje GDDKiA.

Ostatnio realizacja inwestycji otrzymała zielone światło. W exposé, wygłoszonym w październiku br., premier Donald Tusk zapowiedział, że w 2013 r. ogłoszony zostanie przetarg na budowę obwodnicy Marek w trybie „zaprojektuj i zbuduj”. Realizację tego postulatu umożliwi zmiana „Programu budowy dróg krajowych na lata 2011-2015”, przyjęta przez rząd. 

Komentuj:

~acw 2013-01-18

a jak ma wyglądać - na nasypie i bez tunelów, żeby aż do Otwocka się niosło?!

~precz 2013-01-18

cieszę się. ale już widzę kolejną trasą w tym strasznym tunelu z ekranów wysokich na 4-5 metrów. precz, precz, precz.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.

Zalando Zalando