mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Obwodnica Mielca ponownie w przetargu

Obwodnica Mielca ponownie w przetargu

Po rozwiązaniu umowy  z poprzednim wykonawcą II etapu obwodnicy Mielca, Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich rozpoczął przetarg na wybór nowego wykonawcy prac.

Obwodnica Mielca ponownie w przetargu
Wcześniejszy wykonawca, hiszpańska firma Aglomancha Empresa Constructoranie, nie wywiązywał się z zapisów kontraktu. W dniu wypowiedzenia umowy stan realizacji kontraktu wynosił ponad 17 proc., a powinien 50 proc. - informuje Podkarpacki ZDW. Teraz do 28 marca zainteresowani mogą składać oferty. Drugi etap obwodnicy Mielca obejmuje odcinek od ul. Wolności do ul. Dębickiej, o długości 3,4 km.

Budowa obwodnicy Mielca została podzielona na trzy etapy. Nowy wykonawca na realizacje inwestycji - drugiego odcinka - będzie miał czas do końca listopada. Jesienią pownna zakończyć się też budowa pierwszego i trzeciego etapu obwodnicy Mielca. Cała trasa ma liczyć ok. 17 km.

Podobne wiadomości:

MON zainwestuje w polskie drogi

MON zainwestuje w polskie drogi

Polskie drogi 2017-01-04

Ruszyła budowa obwodnicy Oświęcimia

Ruszyła budowa obwodnicy Oświęcimia

Polskie drogi 2016-07-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.