mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Obwodnica Nowego Miasta Lubawskiego z decyzją środowiskową

Obwodnica Nowego Miasta Lubawskiego z decyzją środowiskową

Generalny Dyrektor Ochrony Środowiska utrzymał w mocy decyzję środowiskową dla budowy obwodnicy Nowego Miasta Lubawskiego w ciągu drogi krajowej nr 15 (woj. warmińsko-mazurskie).

Obwodnica Nowego Miasta Lubawskiego z decyzją środowiskową
Jest to decyzja ostateczna, co oznacza, że możemy niezwłocznie przystąpić do dalszych prac nad obwodnicą Nowego Miasta Lubawskiego. Jeszcze dziś ogłosimy przetarg na  projekt budowlany - zapewnia GDDKiA.

Sprawne i terminowe realizowanie kolejnych etapów procesu przygotowania inwestycji będzie argumentem dla uzyskania finansowania dla tego zadania.  GDDKiA szacuje, że około dwa lata zajmie przygotowanie dokumentacji projektowej, uzyskanie niezbędnych uzgodnień i decyzji oraz przeprowadzenie procedury przetargowej na roboty budowlane. Realizacja zadania przewidziana jest na dwa sezony budowlane, czyli okres 2014-2015.

Podobne wiadomości:

MON zainwestuje w polskie drogi

MON zainwestuje w polskie drogi

Polskie drogi 2017-01-04

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Polskie drogi 2016-12-23

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.