Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Obwodnica Nowogradu - dwujezdniowa ekspresowa

Obwodnica Nowogradu - dwujezdniowa ekspresowa

Obwodnica Nowogardu w ciągu drogi nr 6 nie będzie drogą jednojezdniową, tak jak początkowo planowano. GDDKiA po analizie kosztów podjęła decyzję o budowie dwujezdniowej drogi ekspresowej. Prace rozpoczną się w 2008 roku.

Pierwotnie planowano budowę jednej nitki. Dwujezdniowa droga ekspresowa miała powstać w dalszym etapie po uzyskaniu dostępu do funduszy. Jednak po analizie kosztów GDDKiA Oddział w Szczecinie podjęła decyzje o budowie dwujezdniowej drogi ekspresowej. Okazało się, że budowa od razu dwóch jezdni będzie droższa zaledwie o 20-30 proc. od jednojezdniowej drogi.

Z końcem 2005 roku oddano do użytku przebudowany odcinek  DK nr 6 Goleniów - Nowogard. Była to jedna z największych inwestycji drogowych w Zachodniopomorskiem - pochłonęła ponad 91 milionów zł.

Przeczytaj także:

A6, S3 i obwodnice na zachodnim Pomorzu (2007-01-23)

 

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Mazda 6
Mazda 6
Cena podstawowa już od: 89 700 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr. sedan-4dr.

Podobne wiadomości:

S3 i S6 - kolejne płatne odcinki dróg

S3 i S6 - kolejne płatne odcinki dróg

Polskie drogi 2016-09-21

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Polskie drogi 2016-09-15

Komentuj:

~detektyw 2008-06-27

Widze ze plany obwodnicy to informacje ściśle tajne,a co za tym idzie dla ludzi z wyzszej pułki. Pewnie toczony jest poteżny bój o tereny na ktorych ma sie znajdowac obwodnica, a brak planu w internecie ma na celu zmniejszenie konkurencji. Ja tak to widze!

~Cezar 2007-07-30

Ludzie oni nas robią w balona ta obwodnica i tak pewnie nie ruszy w 2008r. w dolinie rospudy mieszkańcy spacerują po pasach dlaczego u nas tego nie ma?

~golo 2007-03-23

gdzie znalezc jakis plan budowy obwodnicy nowogardu ??co mnie obchodzi ile co bedzie kosztowac ja za to nie place - planu potrzebuje

~As 2007-03-16

Święta prawda

~Misiek 2007-03-16

pesymista vel optymista!!! moja agresja w stosunku do twojej osoby bierze sie stad ze kazdy, nawet najbardziej pozytywny artykul potrafisz zepsuć swoim wyrafinowanym komentarzem i w kazdym dzialaniu zauważasz miernotę, złą wolę, łapówkarstwo, kolesiostwo etc. nie ja jeden nie akceptuje takich osob nie rozumiesz tego kraju- wyprowadź sie

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Ograniczenie do 50 km/h również w nocy?
Ograniczenie do 50 km/h również w nocy?
Szykują się zmiany przepisów dotyczące maksymalnej dopuszczalnej prędkości  w terenie zabudowanym. Resort Infrastruktury i budownictwa chce obniżyć prędkość w warunkach nocnych.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj