mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Obwodnica Nowogradu - dwujezdniowa ekspresowa

Obwodnica Nowogradu - dwujezdniowa ekspresowa

Obwodnica Nowogardu w ciągu drogi nr 6 nie będzie drogą jednojezdniową, tak jak początkowo planowano. GDDKiA po analizie kosztów podjęła decyzję o budowie dwujezdniowej drogi ekspresowej. Prace rozpoczną się w 2008 roku.

Pierwotnie planowano budowę jednej nitki. Dwujezdniowa droga ekspresowa miała powstać w dalszym etapie po uzyskaniu dostępu do funduszy. Jednak po analizie kosztów GDDKiA Oddział w Szczecinie podjęła decyzje o budowie dwujezdniowej drogi ekspresowej. Okazało się, że budowa od razu dwóch jezdni będzie droższa zaledwie o 20-30 proc. od jednojezdniowej drogi.

Z końcem 2005 roku oddano do użytku przebudowany odcinek  DK nr 6 Goleniów - Nowogard. Była to jedna z największych inwestycji drogowych w Zachodniopomorskiem - pochłonęła ponad 91 milionów zł.

Przeczytaj także:

A6, S3 i obwodnice na zachodnim Pomorzu (2007-01-23)

 

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Mazda 6
Mazda 6
Cena podstawowa już od: 89 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr. sedan-4dr.

Podobne wiadomości:

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Polskie drogi 2016-12-23

S3 i S6 - kolejne płatne odcinki dróg

S3 i S6 - kolejne płatne odcinki dróg

Polskie drogi 2016-09-21

Komentuj:

~detektyw 2008-06-27

Widze ze plany obwodnicy to informacje ściśle tajne,a co za tym idzie dla ludzi z wyzszej pułki. Pewnie toczony jest poteżny bój o tereny na ktorych ma sie znajdowac obwodnica, a brak planu w internecie ma na celu zmniejszenie konkurencji. Ja tak to widze!

~Cezar 2007-07-30

Ludzie oni nas robią w balona ta obwodnica i tak pewnie nie ruszy w 2008r. w dolinie rospudy mieszkańcy spacerują po pasach dlaczego u nas tego nie ma?

~golo 2007-03-23

gdzie znalezc jakis plan budowy obwodnicy nowogardu ??co mnie obchodzi ile co bedzie kosztowac ja za to nie place - planu potrzebuje

~As 2007-03-16

Święta prawda

~Misiek 2007-03-16

pesymista vel optymista!!! moja agresja w stosunku do twojej osoby bierze sie stad ze kazdy, nawet najbardziej pozytywny artykul potrafisz zepsuć swoim wyrafinowanym komentarzem i w kazdym dzialaniu zauważasz miernotę, złą wolę, łapówkarstwo, kolesiostwo etc. nie ja jeden nie akceptuje takich osob nie rozumiesz tego kraju- wyprowadź sie

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volkswagen Golf Sportsvan odświeżony
Volkswagen Golf Sportsvan odświeżony
Już za kilka tygodni na salonie we Frankfurcie będziemy mogli zobaczyć odświeżoną wersję rodzinnego Golfa Sportsvan. Producent zmienił wygląd, wzbogacił wyposażenie i odświeżył gamę silników.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic