mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Obwodnica Suwałk czeka na wykonawcę

Obwodnica Suwałk czeka na wykonawcę

20 konsorcjów i firm jest zainteresowanych budową obwodnicy Suwałk. Zgłoszenia wpłynęły od firm z całej Europy, m.in. Polski, Czech, Włoch i Hiszpanii.

Obwodnica Suwałk czeka na wykonawcę
- Przetarg jest dwuetapowy. Teraz komisja sprawdzi, czy wykonawcy spełniają warunki udziału w postępowaniu, które były określone w ogłoszeniu. Do tych wszystkich podmiotów, które warunki spełnią, zostaną wysłane - zgodnie z planem nstapi to napóźniej do końca I kwartału 2015 - specyfikacje istotnych warunków zamówienia wraz z zaproszeniami do składania ofert cenowych - informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

Obwodnica Suwałk będzie realizowana w systemie "Projektuj, Optymalizuj, Buduj". Podpisanie umowy z wykonawcą planowane jest na IV kw. 2015 r. Wówczas rozpocznie się też realizacja zadania.

Podobne wiadomości:

Najważniejsze inwestycje drogowe 2016

Najważniejsze inwestycje drogowe 2016

Polskie drogi 2016-01-05

Droga ekspresowa S61 – duże zainteresowanie budową

Droga ekspresowa S61 – duże zainteresowanie...

Polskie drogi 2016-07-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross