mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Obwodnica Zambrowa - przetarg na budowę

Obwodnica Zambrowa - przetarg na budowę

Wkrótce powinna rozpocząć się budowa obwodnicy Zambrowa i Wiśniewa (woj. podlaskie) w ciągu ekspresowej drogi S8 na odcinku Warszawa-Białystok. Z końcem marca GDDKiA o/Białystok ogłosiła przetarg na prace budowlane.

Obwodnica Zambrowa - przetarg na budowę
Obwodnica Zambrowa i Wiśniewa będzie fragmentem drogi ekspresowej S8 (Kudowa - Warszawa - Białystok -Budzisko). Ominie Zambrów i Wiśniewo od północy. Na długości ponad 11 km będzie miała parametry drogi ekspresowej - dwie jezdnie po dwa pasy ruchu w każdą stronę i bezkolizyjne skrzyżowania. Inwestycja obejmie także przełożenie odcinka drogi krajowej nr 63 o długości prawie 5 km.

Podobne wiadomości:

Co z trasą S6 na Pomorzu?

Co z trasą S6 na Pomorzu?

Polskie drogi 2016-12-06

S8 Łódź - Wieluń - działa pierwsza stacja benzynowa

S8 Łódź - Wieluń - działa pierwsza stacja...

Polskie drogi 2016-12-06

Komentuj:

~MarKow 2009-04-10

S8 na płd od Wrocławia to po 2020 jest w planach ale do Kłodzka gdzie proiwadzi DK8 będzie szła S5 (idiotyczne te oznaczenia) i ona może być trochę szybciej, przynajmniej tak mówi C. Grabarczyk.

~adj 2009-04-09

A ciekawe ile budowa potrwa - ze 2 lata pewnie :(

~lester 2009-04-08

Czy wy jeszcze wierzycie ze s8 wroclaw - białystok powstanie na euro? Nawet do Warszawy pewnie nie powstanie, obwodnice to kropla w morzu. Kiedy przetargi na jakies konkretnie odcniki z 50 km a nie jakies grosze.

~bob budowniczy 2009-04-08

S8 chyba na razie nie jest planowana dalej na południe od Wrocławia??

~Tomasz 2009-04-08

A którędy dojazd do samego Zambrowa dla mieszkańców? Jadąc od strony Warszawy to jakaś bzdura. Powinien być węzeł na ul. Łomżyńskiej

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Konkurs na 25-lecie magazynu "auto motor i sport". Zrób sobie zdjęcie z jubileuszowym wydaniem magazynu i prześlij je do nas koszystając z formularza na stronie. Masz szansę na wygranie jednej z 30 nagród. Weź udział!
Wydania cyfrowe auto motor i sport Wydania cyfrowe auto motor i sport