mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Odcinek DW 538 już po remoncie

Odcinek DW 538 już po remoncie

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego poinformował o zakończeniu remontu odcinka drogi wojewódzkiej nr 538 w miejscowości Słup. W tym roku na modernizacje kujawsko-pomorskich dróg wojewódzkich przeznaczono łącznie 132,7 mln zł.

Odcinek DW 538 już po remoncie
W bieżącym roku samorząd województwa kujawsko-pomorskiego postanowił przeznaczyć na remonty i modernizację dróg wojewódzkich aż ponad 132,7 mln zł. Jedną z wielu inwestycji finansowanych z budżetu województwa jest zakończony właśnie remont krótkiego odcinka drogi wojewódzkiej nr 538 Radzyń Chełmiński – Rozdroże w miejscowości Słup. Kierowcy mogą już korzystać z tego odcinka trasy.

W ramach inwestycji w Słupie położono nową nawierzchnię, utwardzono i poszerzono pobocza. Droga zyskała także nowe oznakowanie i urządzenia podnoszące bezpieczeństwo kierowców - ochronne barierki oraz odblaskowe „kocie oczka”. Przebudowa drogi ma poprawić bezpieczeństwo i komfort podróży na tym krętym i niebezpiecznym dla kierowców odcinku. Remont kosztował ponad 1,8 mln zł.

Podobne wiadomości:

S10 Bydgoszcz – Toruń: ponowny przetarg

S10 Bydgoszcz – Toruń: ponowny przetarg

Polskie drogi 2016-08-26

Ruszyła budowa obwodnicy Oświęcimia

Ruszyła budowa obwodnicy Oświęcimia

Polskie drogi 2016-07-15

Komentuj:

~Chłop z Mazur 2008-09-18

Mam nadzieję ,że był to remontowany odcinek biegnący w "Rezerwacie Dolina Osy" koło Słup. Jechałem tam raz w życiu, niesamowite wrażenie,droga wąska, ostre zakręty ,b.słaba widoczność przez las,ograniczenie predkości do 30km/h. Ufff przejechałem.

~smirnoff 2008-09-17

Cofam! Stamtąd na pewno nie widać nadjeżdżających pojazdów! :D

~smirnoff 2008-09-17

Może ten zakręt jest tak ułożony, że z samochodu widać nadjeżdżające pojazdy. Czasami się z takimi zakrętami spotykam, że tylko wyglądają "groźnie"

~Gosc. 2008-09-17

Linia przerywana przed zakretem. Oznakowanie poziome drog w Polsce to zacheta do wypadkow. Ufaj tylko swojemu instynktowi. Tragedia.

~jedrek 2008-09-17

niezle oznakowanie,odwloanie zakazu wyprzedzania przed zakretem :D

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volvo XC60 - pierwsze teasery
Volvo XC60 - pierwsze teasery
To będzie jedna z najważniejszych premier tego sezonu. Nie tylko globalnie, ale również pod kątem polskiego rynku. Model XC60 jest najpopularniejszym modelem Volvo, mimo że ma już swoje lata. Dlatego przyszedł czas na kolejną odsłonę, a tymczasem producent podgrzewa atmosferę przed premierą.