mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Odcinek DW 538 już po remoncie

Odcinek DW 538 już po remoncie

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego poinformował o zakończeniu remontu odcinka drogi wojewódzkiej nr 538 w miejscowości Słup. W tym roku na modernizacje kujawsko-pomorskich dróg wojewódzkich przeznaczono łącznie 132,7 mln zł.

Odcinek DW 538 już po remoncie
W bieżącym roku samorząd województwa kujawsko-pomorskiego postanowił przeznaczyć na remonty i modernizację dróg wojewódzkich aż ponad 132,7 mln zł. Jedną z wielu inwestycji finansowanych z budżetu województwa jest zakończony właśnie remont krótkiego odcinka drogi wojewódzkiej nr 538 Radzyń Chełmiński – Rozdroże w miejscowości Słup. Kierowcy mogą już korzystać z tego odcinka trasy.

W ramach inwestycji w Słupie położono nową nawierzchnię, utwardzono i poszerzono pobocza. Droga zyskała także nowe oznakowanie i urządzenia podnoszące bezpieczeństwo kierowców - ochronne barierki oraz odblaskowe „kocie oczka”. Przebudowa drogi ma poprawić bezpieczeństwo i komfort podróży na tym krętym i niebezpiecznym dla kierowców odcinku. Remont kosztował ponad 1,8 mln zł.

Podobne wiadomości:

Droga S7 Rączki - Załuski zamknięta do wakacji

Droga S7 Rączki - Załuski zamknięta do...

Polskie drogi 2016-04-20

S10 Bydgoszcz – Toruń: ponowny przetarg

S10 Bydgoszcz – Toruń: ponowny przetarg

Polskie drogi 2016-08-26

Komentuj:

~Chłop z Mazur 2008-09-18

Mam nadzieję ,że był to remontowany odcinek biegnący w "Rezerwacie Dolina Osy" koło Słup. Jechałem tam raz w życiu, niesamowite wrażenie,droga wąska, ostre zakręty ,b.słaba widoczność przez las,ograniczenie predkości do 30km/h. Ufff przejechałem.

~smirnoff 2008-09-17

Cofam! Stamtąd na pewno nie widać nadjeżdżających pojazdów! :D

~smirnoff 2008-09-17

Może ten zakręt jest tak ułożony, że z samochodu widać nadjeżdżające pojazdy. Czasami się z takimi zakrętami spotykam, że tylko wyglądają "groźnie"

~Gosc. 2008-09-17

Linia przerywana przed zakretem. Oznakowanie poziome drog w Polsce to zacheta do wypadkow. Ufaj tylko swojemu instynktowi. Tragedia.

~jedrek 2008-09-17

niezle oznakowanie,odwloanie zakazu wyprzedzania przed zakretem :D

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Kia Ceed w Genewie - pierwsze zdjęcia
Nowa Kia Ceed w Genewie - pierwsze zdjęcia
Już za kilka tygodni na salonie motoryzacyjnym w Genewie zadebiutuje nowe wcielenie koreańskiego przedstawiciela segmentu aut kompaktowych. Kolejne wcielenie Kii Ceed pojawi się w dwóch wersjach nadwoziowych.