Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Odcinek DW 733 po remoncie

Odcinek DW 733 po remoncie

1 września br. został oddany do użytku odcinek drogi wojewódzkiej nr 733 w podradomskiej Gminie Zakrzew. W uroczystości otwarcia wyremontowanego odcinka drogi uczestniczył członek Zarządu Województwa Mazowieckiego, Piotr Szprendałowicz.

Odcinek DW 733 po remoncie
Początek drogi wojewódzkiej nr 733 wiodącej w kierunku południowym, znajduje się w Zakrzewie. Remont tego początkowego odcinka drogi, realizowany jest we współpracy Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich i Urzędu Gminy Zakrzew. W zeszłym roku samorząd tej podradomskiej gminy zlecił opracowanie dokumentacji technicznej remontu 4 km drogi przecinającej jej obszar. Stan techniczny odcinka wymagał bowiem pilnej interwencji. Stary bruk i położony na nim asfalt uległy deformacjom. Gmina na przygotowanie dokumentacji remontowej wydała 45 tys. zł. W tym roku Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich wykonał 750 m drogi. Na tym fragmencie wzmocniono konstrukcję i poszerzono jezdnię do 6 m, ułożono kanalizację deszczową i wybudowano zjazdy oraz zatokę autobusową, ponadto położono chodniki. Remont odcinka kosztował 1,3 mln zł.

Podobne wiadomości:

Droga S7 - Szydłowiec, Wodzisław - zmiana ruchu

Droga S7 - Szydłowiec, Wodzisław - zmiana...

Polskie drogi 2016-08-26

Rusza budowa S8 Przeszkoda – Paszków

Rusza budowa S8 Przeszkoda – Paszków

Polskie drogi 2016-08-26

Komentuj:

~Piti 2007-09-09

Możliwe, chociaż mnie w sumie chodzi o to że nie ma co wyzywać na władze polskie (tzn. ogólnie to może i trzeba, ale nie w tej sprawie), co ma do tego Pol czy Polaczek?

~Casandra 2007-09-07

A gdzie ksiadz? Przeciez to sie niedlugo rozpadnie jak tak mozna bez poswiecenia? Chyba ze to jest droga wojewódzka, więc skoro nie odpowiada za nią GDDKiA ani rząd a tylko województwo wiec ksiedzu sie nie oplaca.

~Piti 2007-09-06

To jest droga wojewódzka, więc nie odpowiada za nią GDDKiA ani rząd, tylko województwo w którym ona się znajduje.

~clex 2007-09-05

no to super, 6km drogi! jest naprawde sie czym pochwalic i o czym napisac. dlaczego nie napisano o tym na pierwszej stronie w rzeczpospolitej i nie bylo tam TVP? chwala polowi i polaczkowi!

~panczo 2007-09-05

nie1

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień
Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień
Na początku września oddano do ruchu wiadukt na autostradzie A4 na odcinku od węzła Rzeszów Wschód do węzła Jarosław Zachód.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj