mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Odcinek DW 733 po remoncie

Odcinek DW 733 po remoncie

1 września br. został oddany do użytku odcinek drogi wojewódzkiej nr 733 w podradomskiej Gminie Zakrzew. W uroczystości otwarcia wyremontowanego odcinka drogi uczestniczył członek Zarządu Województwa Mazowieckiego, Piotr Szprendałowicz.

Odcinek DW 733 po remoncie
Początek drogi wojewódzkiej nr 733 wiodącej w kierunku południowym, znajduje się w Zakrzewie. Remont tego początkowego odcinka drogi, realizowany jest we współpracy Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich i Urzędu Gminy Zakrzew. W zeszłym roku samorząd tej podradomskiej gminy zlecił opracowanie dokumentacji technicznej remontu 4 km drogi przecinającej jej obszar. Stan techniczny odcinka wymagał bowiem pilnej interwencji. Stary bruk i położony na nim asfalt uległy deformacjom. Gmina na przygotowanie dokumentacji remontowej wydała 45 tys. zł. W tym roku Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich wykonał 750 m drogi. Na tym fragmencie wzmocniono konstrukcję i poszerzono jezdnię do 6 m, ułożono kanalizację deszczową i wybudowano zjazdy oraz zatokę autobusową, ponadto położono chodniki. Remont odcinka kosztował 1,3 mln zł.

Podobne wiadomości:

Droga S7 - Szydłowiec, Wodzisław - zmiana ruchu

Droga S7 - Szydłowiec, Wodzisław - zmiana...

Polskie drogi 2016-08-26

Autostrada A2 rusza na wschód

Autostrada A2 rusza na wschód

Polskie drogi 2017-07-26

Komentuj:

~Piti 2007-09-09

Możliwe, chociaż mnie w sumie chodzi o to że nie ma co wyzywać na władze polskie (tzn. ogólnie to może i trzeba, ale nie w tej sprawie), co ma do tego Pol czy Polaczek?

~Casandra 2007-09-07

A gdzie ksiadz? Przeciez to sie niedlugo rozpadnie jak tak mozna bez poswiecenia? Chyba ze to jest droga wojewódzka, więc skoro nie odpowiada za nią GDDKiA ani rząd a tylko województwo wiec ksiedzu sie nie oplaca.

~Piti 2007-09-06

To jest droga wojewódzka, więc nie odpowiada za nią GDDKiA ani rząd, tylko województwo w którym ona się znajduje.

~clex 2007-09-05

no to super, 6km drogi! jest naprawde sie czym pochwalic i o czym napisac. dlaczego nie napisano o tym na pierwszej stronie w rzeczpospolitej i nie bylo tam TVP? chwala polowi i polaczkowi!

~panczo 2007-09-05

nie1

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Kia Ceed w Genewie - pierwsze zdjęcia
Nowa Kia Ceed w Genewie - pierwsze zdjęcia
Już za kilka tygodni na salonie motoryzacyjnym w Genewie zadebiutuje nowe wcielenie koreańskiego przedstawiciela segmentu aut kompaktowych. Kolejne wcielenie Kii Ceed pojawi się w dwóch wersjach nadwoziowych.