mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Odnowią trasę z Tykocina do Jeżewa na Podlasiu

Odnowią trasę z Tykocina do Jeżewa na Podlasiu

Do konca tego roku droga wojewódzka z Tykocina do Jeżewa Starego zostanie zmodernizowana. Zarząd Województwa Podlaskiego przyznał dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego na realizację tej inwestycji.

Odnowią trasę z Tykocina do Jeżewa na Podlasiu
Modernizacja obejmie ponad 6,3 km odcinek drogi. W ramach zadania zostanie tam m.in. poszerzona jezdnia i położona nowa nawierzchnia. Będą przebudowane skrzyżowania, zakręty,  powstaną przystanki i zatoki autobusowe, chodniki oraz ścieżka rowerowa.

Wartość tej inwestycji wynosi 21,5 mln zł, a dotacja – 21,3 mln.

Remont jest istotny, gdyż droga wojewódzka nr 671 stanowi ważne połączenie między dwiema drogami krajowymi: nr 8 i 65. Prace mają zakończyc się w ostatnim kwartale 2014 roku.

Podobne wiadomości:

MON zainwestuje w polskie drogi

MON zainwestuje w polskie drogi

Polskie drogi 2017-01-04

Droga ekspresowa S61 – duże zainteresowanie budową

Droga ekspresowa S61 – duże zainteresowanie...

Polskie drogi 2016-07-15

Komentuj:

~Jasiu 2014-02-15

Czy ktos mi moze wytlumaczyc to zdjecie tu drogi o co chodzi z tymi liniami krawedziowymi najpierw prerywana a potem ciagla? :-) na wielu drogach w ogole brak krawedziowek jak w 3cim swiecie a tutaj maluja podwojna - dla mnie powinna byc jedna ciagla zamiast przerywanej a za reszte kasy malowac inne drogi!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.