mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Ogłoszono przetargi na projekty S17 do Warszawy

Ogłoszono przetargi na projekty S17 do Warszawy

Na przełomie czerwca i lipca dowiemy się jakie biura projektowe są zainteresowane opracowaniem koncepcji programowej dla drogi ekspresowej S17. Ogłoszono przetargi na dwa odcinki: od końca obwodnicy Garwolina do granicy województw mazowieckiego i lubelskiego oraz od granicy do budowanego właśnie węzła Sielce.

Ogłoszono przetargi na projekty S17 do Warszawy
Koncepcja programowa jest kolejnym etapem prac projektowych. Dla zatwierdzonych decyzją środowiskową przebiegów przyszłej trasy ekspresowej zostanie opracowana bardziej szczegółowa dokumentacja, na mapach w skali 1:1000 uwzględniająca m.in.: rozwiązania komunikacyjne dla ruchu lokalnego, rozwiązania węzłów i obiektów inżynierskich. Zatwierdzenie koncepcji programowej poprzedzą konsultacje społeczne i posiedzenie Komisji Oceny Przedsięwzięć Inwestycyjnych z udziałem władz lokalnych. Efekty pracy biur projektowych powinniśmy poznać za rok.

Tymczasem w czerwcu br. GDDKiA planuje ogłosić przetarg na opracowanie koncepcji programowej dla odcinka S17 od węzła Lubelska do początku obwodnicy Garwolina.

Podobne wiadomości:

Znamy wykonawcę części trasy Via Carpatia

Znamy wykonawcę części trasy Via Carpatia

Polskie drogi 2017-08-24

S7 z Warszawy do Grójca już w realizacji

S7 z Warszawy do Grójca już w realizacji

Polskie drogi 2017-08-17

Komentuj:

~patriota 2012-06-10

poczekasz jeszcze trochę, najpierw trzeba wybudować w prusiech a ty to Polska B poczekaj.

~husqwarnowiec 2012-06-04

No toś wsadził kij w mrowisko.Fakt że gówno się dzieje a obwódka kończy się w polach przy azotach,i..trzeba jechać do centum.Albo zadupiami do 17

~Alfista 2012-05-24

To istotny ruch, w dobrym kierunku. Jednak tak jak piszą przedmówcy możliwe jest, że na oddanie drogi do ruchu poczekamy jeszcze ok. 10lat... Mogłoby być szybciej, ale strumień pieniędzy gwałtownie urwał się ok. rok temu.

~Marek 2012-05-24

Dobrze,że się coś dzieje,ale w tym tempie realnie drogą ekspresową z Lublina do Warszawy pojedziemy dopiero około 2025 roku! I pomyśleć ,że Niemcy swój pierwszy tysiąc kilometrów autostrad wybudowali w 3 lata! Ponad 75 lat temu!

~unfamiliar 2012-05-24

pamiętam jak kiedyś obiecywali, że s17 do Warszawy będzie gotowa 2013/14....w takim tempie to do 2020 się nie wyrobią.. Kolejny rok stracony, bo będą przez rok rysować...

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.