mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Olsztyn: Utrudnienia w związku z budową linii tramwajowej

Olsztyn: Utrudnienia w związku z budową linii tramwajowej

W Olsztynie zamknięty jest fragment ulicy Kościuszki - na odcinku od ronda Konstytucji 3 Maja do skrzyżowania z ul. Kętrzyńskiego. Odcinek jest całkowicie wyłączony dla ruchu samochodowego.

Olsztyn: Utrudnienia w związku z budową linii tramwajowej
W związku z tym zmianie ulega także organizacja ruchu na Placu Konstytucji 3 Maja i skrzyżowaniu ul. Kościuszki z ul. Kętrzyńskiego. Dojazd do dworca PKP i PKS będzie możliwy ulicą Partyzantów lub Dworcową. Zamknięty zostanie dojazd do ulicy Jasnej z ul. Kościuszki, a utworzony zostanie dodatkowy wjazd od ul. Dworcowej.

Utrudnień możemy spodziewać się także na na ul. Lubelskiej, Placu Konstytucji 3 Maja i ul. Dworcowej. Tam ruch będzie odbywał się tylko na jednej jezdni, wykonawca wyznaczy po jednym pasie ruchu w każdym kierunku.

Utrudnienia związane są z budową linii tramwajowej, w ramach projektu „Modernizacja i rozwój zintegrowanego systemu transportu zbiorowego w Olsztynie”.  W pierwszym etapie wykonawca będzie przebudowywał sieci wodociągowe, ciepłownicze oraz telekomunikacyjne. Prace powinny zakończyć się wiosną 2015 roku.
Tematy w artykule: drogi miejskie remont

Podobne wiadomości:

Ruszył remont na węźle Murckowska

Ruszył remont na węźle Murckowska

Polskie drogi 2015-10-16

Ruszył remont na autostradzie A4. Bedą korki!

Ruszył remont na autostradzie A4. Bedą korki!

Polskie drogi 2016-04-04

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia przed premierą
Nowe Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia przed premierą
Suzuki przygotowuje w tym roku dwie ważne premiery, a jedną z nich jest zupełnie nowe Jimny. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia tego modelu, a my znamy już pierwsze szczegóły na temat czwartej generacji.

Zalando Zalando