mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Olsztyn: Utrudnienia w związku z budową linii tramwajowej

Olsztyn: Utrudnienia w związku z budową linii tramwajowej

W Olsztynie zamknięty jest fragment ulicy Kościuszki - na odcinku od ronda Konstytucji 3 Maja do skrzyżowania z ul. Kętrzyńskiego. Odcinek jest całkowicie wyłączony dla ruchu samochodowego.

Olsztyn: Utrudnienia w związku z budową linii tramwajowej
W związku z tym zmianie ulega także organizacja ruchu na Placu Konstytucji 3 Maja i skrzyżowaniu ul. Kościuszki z ul. Kętrzyńskiego. Dojazd do dworca PKP i PKS będzie możliwy ulicą Partyzantów lub Dworcową. Zamknięty zostanie dojazd do ulicy Jasnej z ul. Kościuszki, a utworzony zostanie dodatkowy wjazd od ul. Dworcowej.

Utrudnień możemy spodziewać się także na na ul. Lubelskiej, Placu Konstytucji 3 Maja i ul. Dworcowej. Tam ruch będzie odbywał się tylko na jednej jezdni, wykonawca wyznaczy po jednym pasie ruchu w każdym kierunku.

Utrudnienia związane są z budową linii tramwajowej, w ramach projektu „Modernizacja i rozwój zintegrowanego systemu transportu zbiorowego w Olsztynie”.  W pierwszym etapie wykonawca będzie przebudowywał sieci wodociągowe, ciepłownicze oraz telekomunikacyjne. Prace powinny zakończyć się wiosną 2015 roku.
Tematy w artykule: drogi miejskie remont

Podobne wiadomości:

Remont autostrady A4 - ruszył drugi etap

Remont autostrady A4 - ruszył drugi etap

Polskie drogi 2016-04-15

Koniec remontu na krajowej

Koniec remontu na krajowej "jedynce" w...

Polskie drogi 2015-10-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Mazda 6 w Los Angeles
Nowa Mazda 6 w Los Angeles
Na salonie samochodowym w Los Angeles zadebiutowała nowa odsłona Mazdy 6. Japoński sedan przeszedł mocną metamorfozę na zewnątrz i w środku. Sprawdzamy, co się zmieniło.