mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Opolskie - sezon remontowy w pełni

Opolskie - sezon remontowy w pełni

Opolski Oddział GDDKiA jest w trakcie kilku długo oczekiwanych remontów dróg. Wszystkie te inwestycje odbywają się „pod ruchem” w związku z czym kierowcy napotkają na utrudnienia.

Opolskie - sezon remontowy w pełni
Oto najważniejsze z realizowanych remontów:

  • Sidzina (DK 46) - poszerzenie jezdni do 8 metrów na odcinku ponad 1,5 kilometra z jednoczesnym wzmocnieniem nawierzchni. Podcięcie drzew rosnących przy drodze. Prace potrwają do połowy czerwca.
  • Lubrza – Nowy Browiniec (DK 40) – poszerzenie jezdni, nowa nawierzchnia na odcinku ponad 6 kilometrów. Ruch kierowany ręcznie przez robotników. Koniec prac zaplanowany na wrzesień, ale może uda się zakończyć remont wcześniej.
  • Michałowice (DK 39) – prace ruszyły 1 czerwca. Obejmują one remont nawierzchni oraz budowę chodników i ścieżki rowerowej. W tej chwili przekładana jest linia telefoniczna oraz rozpoczęły się prace kanalizacyjne i w związku z tym są utrudnienia dla kierowców na odcinku 2 kilometrów.
  • Obwodnica Paczkowa – remont nawierzchni i poszerzanie poboczy.
  • 15 czerwca w Niemodlinie rusza gruntowny remont drogi krajowej nr 46 biegnącej przez miasto. W tym samym czasie remonty DK 46 zaczynają się także w Ozimku i Grodźcu.

Podobne wiadomości:

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Polskie drogi 2016-12-23

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Polskie drogi 2016-09-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Peugeot 3008 wygrywa COTY 2017!
Peugeot 3008 wygrywa COTY 2017!
Na dzień przed rozpoczęciem salonu motoryzacyjnego w Genewie poznaliśmy zwycięzcę plebiscytu na Europejski Samochód Roku (European Car of the Year) 2017. Peugeot 3008 pokonał sześciu bardzo mocnych kandydatów.