mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Ostatnie pozwolenia na budowę A1

Ostatnie pozwolenia na budowę A1

Dobiegł końca proces wydawania decyzji zezwalających na budowę autostrady A1 na odcinku Stryków–Tuszyn w województwie łódzkim.

Ostatnie pozwolenia na budowę A1
Wojewoda łódzki Jolanta Chełmińska podpisała dwa ostatnie zezwolenia. W ten sposób na wszystkich siedmiu odcinkach, na które został podzielony ten fragment autostrady, mogą być prowadzone prace budowlane. Dokumenty opatrzono klauzulami natychmiastowej wykonalności i wraz z zezwoleniami wydanymi wcześniej obejmują one pełny zakres inwestycji.

Podobne wiadomości:

Autostrada A1 od Strykowa do Tuszyna otwarta!

Autostrada A1 od Strykowa do Tuszyna otwarta!

Polskie drogi 2016-07-01

Autostrada A1 - utrudnienia na śląskim odcinku

Autostrada A1 - utrudnienia na śląskim...

Polskie drogi 2016-06-16

W czwartek, 16 czerwca, zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu na autostradzie A1 w rejonie PPO Gliwice. Jest to spowodowane koniecznością poprawy parametrów nawierzchni jezdni.

Komentuj:

~pit 2013-02-09

Witam to kolejny przekręt platwormy, podobnie jak na A2, żeby zawyżyc cenę. 7 odcinków to 7 firm, praktycznie bez przetargów, bo każda firma buduje 1, za cenę najwyższą. Pozdrawiam

~dexter 2013-01-29

to najwolniej budowany odcinek w kraju.... gorzej niż w afryce

~brek 2013-01-26

czyli wynika ,że tam wciąż ....szczere pole ! ! !

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Dacia Logan MCV w wersji Stepway
Dacia Logan MCV w wersji Stepway
Na targach w Genewie zadebiutuje odświeżona paleta modeli Dacii, a wśród nich uterenowiona rodzina Stepway, do której dołącza kolejny model - Logan MCV. Poza sporym bagażnikiem auto oferuje podwyższony prześwit.