Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Ostrów Mazowiecka: Koniec remontu drogi wojewódzkiej

Ostrów Mazowiecka: Koniec remontu drogi wojewódzkiej

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego poinformował o oddaniu do użytku zmodernizowanego odcinka drogi wojewódzkiej nr 677, przebiegającej przez Ostrów Mazowiecką w ciągu ulicy Dubois’a.

Ostrów Mazowiecka: Koniec remontu drogi wojewódzkiej
22 września bieżącego roku w Ostrowi Mazowieckiej miało miejsce uroczyste oddanie do użytku odcinka przebudowanej drogi wojewódzkiej nr 677. Remont drogi objął m.in. budowę nowej nawierzchni oraz nowego odcinka kanalizacji deszczowej, skrzyżowania z sygnalizacją świetlną przy ulicy Kościuszki, Dubois’a i Piłata oraz małego ronda przy ulicach Dubois’a i Małkińskiej. W uroczystym otwarciu drogi uczestniczyli m.in. przedstawiciele Samorządu Województwa Mazowieckiego: Marszałek Adam Struzik, Wicemarszałek Ludwik Rakowski, radni Województwa Mazowieckiego Danuta Janusz i Marian Krupiński, przedstawiciele lokalnych władz samorządowych i mieszkańcy Ostrowi. Inwestycja została dofinansowana przez Samorząd Województwa Mazowieckiego kwotą blisko 5 mln zł.

Infrastruktura drogowa północnego Mazowsza była również tematem spotkania, które odbyło się tego samego dnia w Starostwie Powiatowym w Ostrołęce. Na temat planowanego nowego przebiegu drogi wojewódzkiej relacji Ostrołęka-Wyszków Marszałek Adam Struzik rozmawiał z przedstawicielami samorządów zaangażowanych w jej budowę. Droga budowana będzie na mocy porozumienia zawartego w dniu 20 sierpnia 2006 roku przez Województwo Mazowieckie, miasto Ostrołękę, powiaty: wyszkowski i ostrołęcki oraz gminy: Wyszków, Goworowo, Długosiodło i Brańszczyk. Obecnie trwają prace przygotowawcze związane z otrzymaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia. Dzięki tej inwestycji droga z Ostrołęki do Warszawy skróci się ze 120 km do niemal 100 km.

Podobne wiadomości:

Droga S7 - Szydłowiec, Wodzisław - zmiana ruchu

Droga S7 - Szydłowiec, Wodzisław - zmiana...

Polskie drogi 2016-08-26

Rusza budowa S8 Przeszkoda – Paszków

Rusza budowa S8 Przeszkoda – Paszków

Polskie drogi 2016-08-26

Komentuj:

~mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej 2008-09-29

Dzisiaj jest 29 września 2008. Po uroczystym otwarciu w dniu 22 września droga dalej jest zamknięta a objazdy bardzo uciążliwe uciążliwe dla mieszkańców miasta funkcjonują dalej. Czyli bez zmian. Bez komentarza.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Naim, czyli Bentley wśród systemów audio
Naim, czyli Bentley wśród systemów audio
Naim, czyli firma produkująca luksusowe nagłośnienie, wypuściła własnie na rynek głośnik sygnowany logo brytyjskiej marki samochodów. Co oferuje poza znaczniem Bentleya?