mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Ostrożnie przez Lubelszczyznę

Ostrożnie przez Lubelszczyznę

Podczas podróży dogami Lubelszczyzny kierowcy powinni liczyć się z utrudnieniami w ruchu. W trakcie przebudowy jest m.in. droga krajowa nr 17 od Lublina do Piask, miejski odcinek DK82 w Łęcznej, a także fragment DK74 pomiędzy Annopolem i Gościeradowem.

Ostrożnie przez Lubelszczyznę
DK17

Wygoda - trwają prace związane z remontem przepustu, wprowadzono ograniczenie prędkości i zakaz wyprzedzania. Utrudnienia do końca maja.

Od Kalinówki do początku obwodnicy Piask - trwa przebudowa obecnej trasy do parametrów drogi ekspresowej. Od skrzyżowania z prowadzącą do Świdnika al. Lotników Polskich aż do Krępca kierowcy poruszają się po zawężonej do jednego pasa ruchu jezdni w kierunku Piask. W najbliższym czasie tym odcinkiem zawładnie wykonawca przebudowy i kierowcy będą korzystać z drugiej jezdni w obydwu kierunkach. Taka organizacja ruchu obowiązuje już na odcinku od Bystrzejowic do początku obwodnicy Piask. Kierowcy muszą też liczyć się z chwilowymi utrudnieniami wynikającymi z ruchu pojazdów pracujących na budowie. Utrudnienia do końca roku.

Sitaniec - w związku z przebudową mostu ruch pojazdów został skierowany na drogę objazdową. Utrudnienia do końca września br.

DK19

Kock i Wola Skromowska
- trwa budowa obwodnicy. Na punktach styku drogi krajowej i dróg lokalnych z inwestycją chwilowe utrudnienia wynikające z ruchu pojazdów obsługujących budowę. Utrudnienia do końca roku.

DK74

Od Annopola do Gościeradowa - trwają prace związane z malowaniem oznakowania poziomego, budową zjazdów i chodników. Związane z tym chwilowe utrudnienia potrwają do końca maja.

DK82

Łęczna
- trwa przebudowa fragmentu al. Jana Pawła II od mostu na Wieprzu do dworca PKS. Zamknięte są wloty z bocznych ulic, a ruch odbywa się jedną nitką ulicy. Na całym odcinku utrudnienia potrwają do końca maja. Natomiast do 7 maja, na odcinku od mostu na rzece Wieprz do skrzyżowania z ul. Pasternik, ruch odbywa się wahadłowo.

Podobne wiadomości:

MON zainwestuje w polskie drogi

MON zainwestuje w polskie drogi

Polskie drogi 2017-01-04

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Polskie drogi 2016-12-23

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volvo XC60 - pierwsze teasery
Volvo XC60 - pierwsze teasery
To będzie jedna z najważniejszych premier tego sezonu. Nie tylko globalnie, ale również pod kątem polskiego rynku. Model XC60 jest najpopularniejszym modelem Volvo, mimo że ma już swoje lata. Dlatego przyszedł czas na kolejną odsłonę, a tymczasem producent podgrzewa atmosferę przed premierą.