mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Ostrożnie przez Lubelszczyznę

Ostrożnie przez Lubelszczyznę

Podczas podróży dogami Lubelszczyzny kierowcy powinni liczyć się z utrudnieniami w ruchu. W trakcie przebudowy jest m.in. droga krajowa nr 17 od Lublina do Piask, miejski odcinek DK82 w Łęcznej, a także fragment DK74 pomiędzy Annopolem i Gościeradowem.

Ostrożnie przez Lubelszczyznę
DK17

Wygoda - trwają prace związane z remontem przepustu, wprowadzono ograniczenie prędkości i zakaz wyprzedzania. Utrudnienia do końca maja.

Od Kalinówki do początku obwodnicy Piask - trwa przebudowa obecnej trasy do parametrów drogi ekspresowej. Od skrzyżowania z prowadzącą do Świdnika al. Lotników Polskich aż do Krępca kierowcy poruszają się po zawężonej do jednego pasa ruchu jezdni w kierunku Piask. W najbliższym czasie tym odcinkiem zawładnie wykonawca przebudowy i kierowcy będą korzystać z drugiej jezdni w obydwu kierunkach. Taka organizacja ruchu obowiązuje już na odcinku od Bystrzejowic do początku obwodnicy Piask. Kierowcy muszą też liczyć się z chwilowymi utrudnieniami wynikającymi z ruchu pojazdów pracujących na budowie. Utrudnienia do końca roku.

Sitaniec - w związku z przebudową mostu ruch pojazdów został skierowany na drogę objazdową. Utrudnienia do końca września br.

DK19

Kock i Wola Skromowska
- trwa budowa obwodnicy. Na punktach styku drogi krajowej i dróg lokalnych z inwestycją chwilowe utrudnienia wynikające z ruchu pojazdów obsługujących budowę. Utrudnienia do końca roku.

DK74

Od Annopola do Gościeradowa - trwają prace związane z malowaniem oznakowania poziomego, budową zjazdów i chodników. Związane z tym chwilowe utrudnienia potrwają do końca maja.

DK82

Łęczna
- trwa przebudowa fragmentu al. Jana Pawła II od mostu na Wieprzu do dworca PKS. Zamknięte są wloty z bocznych ulic, a ruch odbywa się jedną nitką ulicy. Na całym odcinku utrudnienia potrwają do końca maja. Natomiast do 7 maja, na odcinku od mostu na rzece Wieprz do skrzyżowania z ul. Pasternik, ruch odbywa się wahadłowo.

Podobne wiadomości:

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Polskie drogi 2016-12-23

MON zainwestuje w polskie drogi

MON zainwestuje w polskie drogi

Polskie drogi 2017-01-04

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.

Zalando Zalando