mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Oświęcim: Koniec remontu DW 933

Oświęcim: Koniec remontu DW 933

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego poinformował, że pod koniec grudnia 2007 roku oddano do użytku 1,5 km odcinek drogi wojewódzkiej nr 933 w Oświęcimiu (ulica Legionów).

Oświęcim: Koniec remontu DW 933
W imieniu zarządu Województwa Małopolskiego, członek zarządu Marek Sowa wziął udział w uroczystości oddania do użytku zmodernizowanego1,5 km odcinka ulicy Legionowej w Oświęcimiu, która znajduje się w ciągu drogi wojewódzkiej nr 933.
 
Prace remontowe kosztowały 4,3 mln zł z czego 2 mln pochodziły z budżetu Województwa Małopolskiego, 2 mln z Oświęcimskiego Strategicznego Programu Rządowego, a  250 tysięcy sfinansowało Miasto Oświęcim.

Podobne wiadomości:

Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką

Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką

Polskie drogi 2018-02-07

Autostrada A4 - wymieniają nawierzchnię

Autostrada A4 - wymieniają nawierzchnię

Polskie drogi 2016-06-09

Komentuj:

~Wiśniowiecki 2008-01-03

Nasi politycy-nieudacznicy świetnie się widze bawią ! Faktycznie jak się patrzy na ich "oszałamiające" dokonania ostatnich 18 lat i znaczenie czy rangę POLSKI w świecie to te 1,5 km (słownie: póltora kilomerta !) drogi wojewódzkiej klasy G, otwierane z taką pompą, stanowią swego rodzaju SYMBOL. Gdyby liczyć na naszych polityków tylko i wyłącznie to ładnie byśmy wyglądali :) Wszystkie sukcesy w naszym kraju są zasługą indywidualnej pracy, przedsiębiorczośći, sprytu, wizji i determinacji POJEDYNCZYCH POLAKÓW, którym politycy utrudniaja życie jak tylko mogą.

~Eberhardt Mock 2008-01-02

Przecież to kpina, 1,5 km drogi wojewódzkiej a oni uroczyste otwarcie z klechą robią. A zrobiłbym ja im otwarcie ale parasola w d....

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Vision X - premiera w Genewie
Skoda Vision X - premiera w Genewie
Już w marcu startuje salon motoryzacyjny w Genewie. Podczas imprezy zadebiutuje koncepcyjna Skoda Vision X. To zapowiedź kolejnego SUV-a w gamie czeskiego producenta.