mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Oświęcim: Koniec remontu DW 933

Oświęcim: Koniec remontu DW 933

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego poinformował, że pod koniec grudnia 2007 roku oddano do użytku 1,5 km odcinek drogi wojewódzkiej nr 933 w Oświęcimiu (ulica Legionów).

Oświęcim: Koniec remontu DW 933
W imieniu zarządu Województwa Małopolskiego, członek zarządu Marek Sowa wziął udział w uroczystości oddania do użytku zmodernizowanego1,5 km odcinka ulicy Legionowej w Oświęcimiu, która znajduje się w ciągu drogi wojewódzkiej nr 933.
 
Prace remontowe kosztowały 4,3 mln zł z czego 2 mln pochodziły z budżetu Województwa Małopolskiego, 2 mln z Oświęcimskiego Strategicznego Programu Rządowego, a  250 tysięcy sfinansowało Miasto Oświęcim.

Podobne wiadomości:

Ruszyła budowa obwodnicy Oświęcimia

Ruszyła budowa obwodnicy Oświęcimia

Polskie drogi 2016-07-15

Autostrada A4 - Elektroniczny pobór opłat A4Go

Autostrada A4 - Elektroniczny pobór opłat...

Polskie drogi 2016-07-01

Komentuj:

~Wiśniowiecki 2008-01-03

Nasi politycy-nieudacznicy świetnie się widze bawią ! Faktycznie jak się patrzy na ich "oszałamiające" dokonania ostatnich 18 lat i znaczenie czy rangę POLSKI w świecie to te 1,5 km (słownie: póltora kilomerta !) drogi wojewódzkiej klasy G, otwierane z taką pompą, stanowią swego rodzaju SYMBOL. Gdyby liczyć na naszych polityków tylko i wyłącznie to ładnie byśmy wyglądali :) Wszystkie sukcesy w naszym kraju są zasługą indywidualnej pracy, przedsiębiorczośći, sprytu, wizji i determinacji POJEDYNCZYCH POLAKÓW, którym politycy utrudniaja życie jak tylko mogą.

~Eberhardt Mock 2008-01-02

Przecież to kpina, 1,5 km drogi wojewódzkiej a oni uroczyste otwarcie z klechą robią. A zrobiłbym ja im otwarcie ale parasola w d....

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.