mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Pierwszy asfalt na dolnośląskiej S8

Pierwszy asfalt na dolnośląskiej S8

Na budowanym pomiędzy Sycowem a Kępnem fragmencie drogi ekspresowej S8 (ponad 15 km) rozpoczęły się pierwsze roboty bitumiczne.

Pierwszy asfalt na dolnośląskiej S8
Maszyny układające beton asfaltowy ruszyły 10 września 2012 roku. Odcinek Syców – Kępno, to jeden z trzech odcinków przyszłej trasy S8, którego budowę nadzoruje opolski Oddział GDDKiA, a wykonuje firma Mota Engil . Pozostałe odcinki, to fragment od Kępna do Wieruszowa (16,6 km), który także realizuje Mota Engil oraz Wieruszów – Walichnowy (13,1 km), które buduje konsorcjum firm, na którego czele stoi firma Dragados.

Podobne wiadomości:

Znamy wykonawcę części trasy Via Carpatia

Znamy wykonawcę części trasy Via Carpatia

Polskie drogi 2017-08-24

S7 z Warszawy do Grójca już w realizacji

S7 z Warszawy do Grójca już w realizacji

Polskie drogi 2017-08-17

Komentuj:

~Jja i mój klekot 2012-09-27

Super tępo prac ,oby tylko tępo rozpadania się tej trasy było wolne..Tj. na S7 k .Pasłęka też było tępo, teraz są doły(dosłownie)

~Alfista 2012-09-20

Patrząc z perspektywy wywalających się kolejnych kontraktów, to tutaj mają znakomite tempo. Miłe zaskoczenie.

~maras49 2012-09-20

o tym że zarzadza tym Opole zadecydowano w W-wie. W poznaniu mają co robić natomiast oplska GDaka jest praktycznie bez kontraktów (a żyć z czegoś muszą)

~Mat 2012-09-19

Przeczytaj pastuszku, buraczku pastewny pochodzący z Głuchej Bezrozumnej - "będzie jazda" to, co napisałem, ze zrozumieniem. Jeśli jednak wykracza to poza twoje zdolności pojmowania rzeczywistości, to pozostaje mi współczuć ułomności i inwalidztwa umysłowego.

~Będzie jazda!! 2012-09-19

Mat -ole,rozumiesz co czytasz?Opolski oddział,a Opolskie województwo to różnica.Odcinek kończący sie w Kępnie to nie najlepszy pomysł zważywszy na przepustowość skrzyżowania z DK11,chyba że poczekamy na dalsze

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.