mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Pierwszy asfalt na dolnośląskiej S8

Pierwszy asfalt na dolnośląskiej S8

Na budowanym pomiędzy Sycowem a Kępnem fragmencie drogi ekspresowej S8 (ponad 15 km) rozpoczęły się pierwsze roboty bitumiczne.

Pierwszy asfalt na dolnośląskiej S8
Maszyny układające beton asfaltowy ruszyły 10 września 2012 roku. Odcinek Syców – Kępno, to jeden z trzech odcinków przyszłej trasy S8, którego budowę nadzoruje opolski Oddział GDDKiA, a wykonuje firma Mota Engil . Pozostałe odcinki, to fragment od Kępna do Wieruszowa (16,6 km), który także realizuje Mota Engil oraz Wieruszów – Walichnowy (13,1 km), które buduje konsorcjum firm, na którego czele stoi firma Dragados.

Podobne wiadomości:

Droga S19 - ruszają pierwsze prace

Droga S19 - ruszają pierwsze prace

Polskie drogi 2017-12-01

Znamy wykonawcę części trasy Via Carpatia

Znamy wykonawcę części trasy Via Carpatia

Polskie drogi 2017-08-24

Komentuj:

~Jja i mój klekot 2012-09-27

Super tępo prac ,oby tylko tępo rozpadania się tej trasy było wolne..Tj. na S7 k .Pasłęka też było tępo, teraz są doły(dosłownie)

~Alfista 2012-09-20

Patrząc z perspektywy wywalających się kolejnych kontraktów, to tutaj mają znakomite tempo. Miłe zaskoczenie.

~maras49 2012-09-20

o tym że zarzadza tym Opole zadecydowano w W-wie. W poznaniu mają co robić natomiast oplska GDaka jest praktycznie bez kontraktów (a żyć z czegoś muszą)

~Mat 2012-09-19

Przeczytaj pastuszku, buraczku pastewny pochodzący z Głuchej Bezrozumnej - "będzie jazda" to, co napisałem, ze zrozumieniem. Jeśli jednak wykracza to poza twoje zdolności pojmowania rzeczywistości, to pozostaje mi współczuć ułomności i inwalidztwa umysłowego.

~Będzie jazda!! 2012-09-19

Mat -ole,rozumiesz co czytasz?Opolski oddział,a Opolskie województwo to różnica.Odcinek kończący sie w Kępnie to nie najlepszy pomysł zważywszy na przepustowość skrzyżowania z DK11,chyba że poczekamy na dalsze

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.