mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Planowane zmiany na drogach Mazowsza

Planowane zmiany na drogach Mazowsza

Szykują się zmiany na drogach krajowych Mazowsza. W związku ze spodziewanym wzrostem natężenia ruchu wprowadzono ograniczenie wykonywania prac remontowych i utrzymaniowych w weekend. Realizowane będą tylko niezbędne prace lub takie, które nie mogą zostać odłożone w czasie.

Planowane zmiany na drogach Mazowsza
Największe zmiany czekają kierowców na przebudowywanej Tarsie AK, na autostradzie A2 na odcinku od Wiskitek w kierunku Warszawy prowadzone będą prace gwarancyjne, a na DK 61 i DK 50 kontynuowane będą prace remontowe.

Trasa AK w Warszawie


• W piątek 26 czerwca o godzinie 22.00 do poniedziałku 29 czerwca do godziny 6 rano zamknięta zostanie zachodnia jezdnia ul. Modlińskiej i ul. Jagiellońskiej na w. Modlińska.

• W niedzielę, 28 czerwca zamknięta zostanie jezdnia zachodnia ul. Generała Maczka na węźle Powązkowska oraz zjazd z ronda w kierunku Poznania. Traka organizacja ruchu będzie obowiązywać do 24 lipca 2015 roku.

• W nocy 29/30 i 30/1 w godzinach 22.00 – 6.00 lewe pasy jezdni głównej Trasy AK na długości ok. 200 metrów zostaną zwężone. Kierowcy będą mieli do dyspozycji po jednym pasie ruchu w stronę Poznania i Białegostoku. S8 Opacz – Paszków

• 26 czerwca ruch samochodów w stronę Wrocławia zostanie na ok. 300 metrowym odcinku przeniesiony na nowo wybudowaną drogęAutostrada A2


• Od najbliższego wtorku (30 czerwca) do czwartku (2 lipca) na odcinku za węzłem Wiskitki w stronę Warszawy realizowane będą naprawy gwarancyjne. W godzinach od 10.00 do 18.00 cyklicznie zajmowany będzie pas prawy i lewy na kilkuset metrowych odcinkach.

Droga krajowa 50


• Do 3 lipca na odcinku między Wyszogrodem a Wiskitkami w związku z pracami remontowymi obowiązywać będzie ruch wahadłowy sterowany ręcznie, dopuszczalna prędkość została ograniczona do 60 km/h. W weekend 27 – 28 czerwca w godzinach 7.00 – 16.00 prace będę realizowane na terenie gminy Młodzieszyn w okolicy ronda Ruszki.

Droga krajowa 61 Zegrze


• do jednego pasa ruchu zostanie zwężona droga Krajowa nr 61 w stronę Serocka na ok. 300 metrowym odcinku. Zmiany w organizacji ruchu zostaną wprowadzone w Zegrzu na jezdni prowadzącej ruch w stronę Serocka. Będą obowiązywać w poniedziałek 29 czerwca w godzinach 9:30 – 14:00. Zamknięta będzie również w godzinach 10:30 – 12:00 równoległa do drogi głównej jezdnia lokalna

Podobne wiadomości:

Autostrada A2 lepiej połączona z Poznaniem

Autostrada A2 lepiej połączona z Poznaniem

Polskie drogi 2017-10-27

Peugeot 508 RXH: Po faceliftingu bez 4X4

auto motor i sport 2015-05-17

Nowy Peugeot 508 RXH nie ma już napędu na obie osie. Nadal wygląda rasowo, choć teraz to jeszcze bardziej „miękki” crossover.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Dacia Duster – znamy pełny, polski cennik
Nowa Dacia Duster – znamy pełny, polski cennik
Siedem lat po premierze Dacii Duster pierwszej generacji, przyszedł czas na wprowadzenie kolejnego modelu. Polski importer podał właśnie pełny, oficjalny cennik modelu. Czy będzie drożej?