Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Planowane zmiany na drogach Mazowsza

Planowane zmiany na drogach Mazowsza

Szykują się zmiany na drogach krajowych Mazowsza. W związku ze spodziewanym wzrostem natężenia ruchu wprowadzono ograniczenie wykonywania prac remontowych i utrzymaniowych w weekend. Realizowane będą tylko niezbędne prace lub takie, które nie mogą zostać odłożone w czasie.

Planowane zmiany na drogach Mazowsza
Największe zmiany czekają kierowców na przebudowywanej Tarsie AK, na autostradzie A2 na odcinku od Wiskitek w kierunku Warszawy prowadzone będą prace gwarancyjne, a na DK 61 i DK 50 kontynuowane będą prace remontowe.

Trasa AK w Warszawie


• W piątek 26 czerwca o godzinie 22.00 do poniedziałku 29 czerwca do godziny 6 rano zamknięta zostanie zachodnia jezdnia ul. Modlińskiej i ul. Jagiellońskiej na w. Modlińska.

• W niedzielę, 28 czerwca zamknięta zostanie jezdnia zachodnia ul. Generała Maczka na węźle Powązkowska oraz zjazd z ronda w kierunku Poznania. Traka organizacja ruchu będzie obowiązywać do 24 lipca 2015 roku.

• W nocy 29/30 i 30/1 w godzinach 22.00 – 6.00 lewe pasy jezdni głównej Trasy AK na długości ok. 200 metrów zostaną zwężone. Kierowcy będą mieli do dyspozycji po jednym pasie ruchu w stronę Poznania i Białegostoku. S8 Opacz – Paszków

• 26 czerwca ruch samochodów w stronę Wrocławia zostanie na ok. 300 metrowym odcinku przeniesiony na nowo wybudowaną drogęAutostrada A2


• Od najbliższego wtorku (30 czerwca) do czwartku (2 lipca) na odcinku za węzłem Wiskitki w stronę Warszawy realizowane będą naprawy gwarancyjne. W godzinach od 10.00 do 18.00 cyklicznie zajmowany będzie pas prawy i lewy na kilkuset metrowych odcinkach.

Droga krajowa 50


• Do 3 lipca na odcinku między Wyszogrodem a Wiskitkami w związku z pracami remontowymi obowiązywać będzie ruch wahadłowy sterowany ręcznie, dopuszczalna prędkość została ograniczona do 60 km/h. W weekend 27 – 28 czerwca w godzinach 7.00 – 16.00 prace będę realizowane na terenie gminy Młodzieszyn w okolicy ronda Ruszki.

Droga krajowa 61 Zegrze


• do jednego pasa ruchu zostanie zwężona droga Krajowa nr 61 w stronę Serocka na ok. 300 metrowym odcinku. Zmiany w organizacji ruchu zostaną wprowadzone w Zegrzu na jezdni prowadzącej ruch w stronę Serocka. Będą obowiązywać w poniedziałek 29 czerwca w godzinach 9:30 – 14:00. Zamknięta będzie również w godzinach 10:30 – 12:00 równoległa do drogi głównej jezdnia lokalna

Podobne wiadomości:

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Polskie drogi 2016-09-15

Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień

Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień

Polskie drogi 2016-09-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Jakie samochody kupują Polacy?
Jakie samochody kupują Polacy?
Najnowsze wyniki badania „AUTOwybory Polaków” nie pozostawiają złudzeń. Ponad trzy czwarte Polaków kupuje samochody z rynku wtórnego. I nie zanosi się na to, żeby w najbliższym czasie cokolwiek zmieniło się w tym temacie.