mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Początek remontu ul. Głowackiego i Nowej w Gorzowie

Początek remontu ul. Głowackiego i Nowej w Gorzowie

Do końca października powinien zakończyć się remont ulicy Głowackiego oraz Nowej w Gorzowie Wielkopolskim. Ulica Nowa na być przebudowa na odcinku od ulicy Walczaka do skrzyżowania z Głowackiego, natomiast Głowackiego będzie remontowana na całej długości, poza drogami dojazdowymi do domków jednorodzinnych.

Początek remontu ul. Głowackiego i Nowej w Gorzowie
Prace remontowe obejmą jezdnię, chodniki, wjazdy, zatokę autobusowa, parking, kanalizacja deszczowa, sieć gazowa, wodociągowa, oświetlenie, zostanie wykonana sygnalizacja świetlna, wycinka niektórych drzew i krzewów w pasie drogowym, roboty ziemne, oznakowanie poziome i pionowe, zagospodarowanie zieleni w pasie drogowym.

Przebudowa ulicy Głowackiego i Nowej ma być współfinansowana ze środków w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych 2008-2011.

Remont ruszył w środę, 26 maja. Głowackiego i Nowa zostaną zamknięte dla ruchu kołowego. W miarę możliwości będzie zapewniony dojazd do nieruchomości zlokalizowanych przy obu ulicach. W pierwszym etapie prace będą przeprowadzane na odcinku około 200 m od strony ulicy Warszawskiej do Traugutta.

Alternatywny objazd proponuje się ulicami: Podmiejską, Pomorską, Walczaka, Nową, natomiast w drugim kierunku ulicami: Warszawską, Walczaka, Nową.

Podobne wiadomości:

Ruszyła budowa obwodnicy Oświęcimia

Ruszyła budowa obwodnicy Oświęcimia

Polskie drogi 2016-07-15

Światowe Dni Młodzieży – utrudnienia w ruchu

Światowe Dni Młodzieży – utrudnienia w ruchu

Polskie drogi 2016-07-28

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Solaris wybuduje kolejny zakład
Solaris wybuduje kolejny zakład
Producent pojazdów komunikacji miejskiej z wielkopolskiego Bolechowa przygotowuje się do kolejnej inwestycji. Solaris Bus & Coach wybuduje piąty zakład produkcyjny. Spółka kupiła 8,3 ha w okolicach Środy Wielkopolskiej.