mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Południowa obwodnica Warszawy jeszcze dłuższa

Południowa obwodnica Warszawy jeszcze dłuższa

Został otwarty kolejny 10 kilometrowy odcinek Południowej Obwodnicy Warszawy pomiędzy węzłami Al. Krakowska i Marynarska.

Południowa obwodnica Warszawy jeszcze dłuższa
Obecnie Południowa Obwodnica Warszawy ma już prawie 17 km. Nowa droga odciąży ruch między dzielnicami, co pozwoli na szybszą podróż w kierunku Ursynowa czy Mokotowa, dzięki czemu kierowcy zyskają nawet pół godziny. Natomiast kierowcy jadący z Pruszkowa zyskają udogodnienie w formie łącznicy węzła w Al. Jerozolimskich, która poprowadzi przez węzeł Warszawa Południe (Lotnisko) do w. Marynarska, umożliwiając w ten sposób ominięcie zatłoczonej ul. Łopuszańskiej.

Kierowcy mają do dyspozycji na trasie głównej po trzy pasy ruchu. Udostępnione są również wszystkie relacje w Al. Krakowskiej a węzły Lotnisko (MPL Okęcie) i Marynarska.

- Ostatnie dwa kilometry POW od węzła Warszawa Południe (Lotnisko) do węzła Puławska planujemy oddać do ruchu we wrześniu br. -  zaznacza Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.
Tematy w artykule: obwodnice

Podobne wiadomości:

Przetargi na dwie nowe inwestycje w woj. mazowieckim

Przetargi na dwie nowe inwestycje w woj....

Polskie drogi 2015-10-05

Ogłoszony przetarg na obwodnicę Stalowej Woli i Niska

Ogłoszony przetarg na obwodnicę Stalowej Woli...

Polskie drogi 2015-10-01

Komentuj:

panpisior 2013-09-10

tylko ze to dopiero połowa urywa sie jak hejnał do pełnej długości to jeszze ho ho

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.