mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Pora na kolejny odcinek trasy Bielany - Łany -Długołęka

Pora na kolejny odcinek trasy Bielany - Łany -Długołęka

Lada dzień Dolnośląska Służba Dróg i Kolei powinna podpisać umowę na budowę kolejnego odcinka trasy Bielany - Łany -Długołęka  stanowiącej wschodnią obwodnicę Wrocławia.    

Pora na kolejny odcinek  trasy Bielany - Łany -Długołęka

Urząd Zamówień Publicznych przesłał do Dolnośląskiej Służby Dróg i Kolei informację o zakończeniu kontroli procedur przeprowadzonych w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pod nazwą: Budowa drogi wojewódzkiej Żerniki Wrocławskie – Siechnice. Czynności sprawdzające przeprowadzonego przez DSDiK przetargu prowadził Departament Kontroli Zamówień Współfinansowanych ze Środków Unii Europejskiej Urzędu Zamówień Publicznych. Zakończyły się one stwierdzeniem o braku naruszeń obowiązujących przepisów i procedur udzielania zamówień publicznych. Decyzja ta oznacza możliwość podpisania kontraktu na realizację inwestycji.


Kontrakt ten zostanie podpisany niezwłocznie po dopełnieniu przez wyłonionego w przetargu wykonawcę niezbędnych formalności, co prawdopodobnie będzie miało miejsce w drugiej połowie lipca.

W przetargu na realizację kolejnego etapu trasy Bielany – Łany – Długołęka brało udział 17 oferentów. Decyzją komisji przetargowej za najkorzystniejszą została uznana oferta konsorcjum, którego liderem jest firma Pol-Dróg Dolny Śląsk S.A. Zasadność tego wyboru podważał jeden z oferentów, który 5 maja br. złożył odwołanie do Urzędu Zamówień Publicznych. Rozpoznając odwołanie, UZP nie podzielił zawartych w nim zastrzeżeń i podtrzymał decyzję komisji jako słuszną. Następnie rozpoczął procedury kontrolne, o których zakończeniu informujemy powyżej.


Podobne wiadomości:

Kolejny fragment drogi S3 otwarty

Kolejny fragment drogi S3 otwarty

Polskie drogi 2017-08-05

A4 Złotoryja - Legnica - ograniczenia w ruchu

A4 Złotoryja - Legnica - ograniczenia w ruchu

Polskie drogi 2017-01-16

Komentuj:

~S.K. 2012-07-19

Jak zwykle przetarg czyli byle taniej byle jak i gwarancja na 2 lata

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.