mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Postęp prac na A1 Stryków – Tuszyn

Postęp prac na A1 Stryków – Tuszyn

W minionym tygodniu blisko 200 osób na poszczególnych odcinkach A1 Stryków – Tuszyn pracowało przy budowie kolejnych nasypów i wykopów. W tym tygodniu na odcinku autostrady A1 Stryków – Tuszyn dziennie pracowało średnio 200 maszyn budowlanych i 200 osób.

Postęp prac na A1 Stryków – Tuszyn
Niezależnie od tego prowadzone były prace nad wymianą gruntu, wykonywano roboty przy izolacji połączeń prefabrykatów na przepustach oraz izolacją przeciwwilgociową. Kontynuowano także prace przy przebudowie kolizji wodno-kanalizacyjnych, elektroenergetycznych i telekomunikacyjnych, roboty nad przebudową gazociągu. W dalszym ciągu trwaję też prace laboratoryjne oraz geodezyjne.

W przyszłym tygodniu wykonawca planuje:

Ciąg dalszy robót ziemnych, wykonywanie kolejnych nasypów i wykopów, wymiana gruntu, układanie prefabrykatów przepustów, palowanie pod obiekty mostowe wykonywanie zbiorników, dróg technologicznych oraz odhumusowanie powierzchni ciągu głównego, prace wodno-kanalizacyjne, elektroenergetyczne i telekomunikacyjne, a także dalsze prace na obiektach inżynierskich.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Audi A1
Audi A1
Cena podstawowa już od: 80 300 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.
Tematy w artykule: odcinek A1 A1

Podobne wiadomości:

Nie będzie kluczowych odcinków A1 i A4 na EURO 2012

Nie będzie kluczowych odcinków A1 i A4 na...

Polskie drogi 2012-02-10

Nowy minister na budowie A2

Nowy minister na budowie A2

Polskie drogi 2011-12-05

Komentuj:

~Horacy 2013-08-03

Entuzjazm doradzalbym Wam z dobrego serca dopiero wtedy, gdy na te A1 ( Tuszyn - Strykow ) wjada wreszcie pierwsze auta !

~enrico 2013-07-29

Popieram Marka. Ale, aż takim entuzjastą, to ja nie jestem. Sledzę budowę dróg w Polsce od b.wielu lat, i mam mieszane odczucia co do realności terminu (sierpień 2014r.)zakończenia tego newralgicznego dla całej A1, odcinka (wschodniej obwodnicy Łodzi). Mianowicie- Gen.Wykonawca- Polimex- zbyt późno (w tym roku) rozpoczął prace w terenie, nie ma należytego zabezpieczenia finansowego budowy, nie ma dobrego Wykonawcy obiektów mostowych, szwankuje koordynacja robót, itd. Znam z autopsji- nigdy nieeksploatowane ,,stare" wiadukty w Głuchowie (w pobliżu Tuszyna)-teraz trzeba było je rozebrać ! Duże problemy mogą wystąpić w okolicach Andrespola (dużo pociągów na 2 liniach kolejowych, gęsta ,,podłódzka "zabudowa, protesty mieszkańców w Nowosolnej (węzeł Brzeziny) itp). Ale trzymam kciuki-pożyjemy -zobaczymy! Do dzieła Drogowcy i Mostowcy!

~marekoll 2013-07-29

Brawo, Brawo !!!! Super, że idzie do przodu ta budowa obwodnicy!!! Szacuneczek dla wszystkich budowniczych!!! Pozdrawiam !!! Razem z resztą A1 na północ oraz ze starą Gierkówką na południe i będzie już sensowny ekspresowo-autostradowy kręgosłup Polski z Południa na północ i odwrotnie...

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.

Zalando Zalando