mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Postęp prac na A1 Stryków – Tuszyn

Postęp prac na A1 Stryków – Tuszyn

W minionym tygodniu blisko 200 osób na poszczególnych odcinkach A1 Stryków – Tuszyn pracowało przy budowie kolejnych nasypów i wykopów. W tym tygodniu na odcinku autostrady A1 Stryków – Tuszyn dziennie pracowało średnio 200 maszyn budowlanych i 200 osób.

Postęp prac na A1 Stryków – Tuszyn
Niezależnie od tego prowadzone były prace nad wymianą gruntu, wykonywano roboty przy izolacji połączeń prefabrykatów na przepustach oraz izolacją przeciwwilgociową. Kontynuowano także prace przy przebudowie kolizji wodno-kanalizacyjnych, elektroenergetycznych i telekomunikacyjnych, roboty nad przebudową gazociągu. W dalszym ciągu trwaję też prace laboratoryjne oraz geodezyjne.

W przyszłym tygodniu wykonawca planuje:

Ciąg dalszy robót ziemnych, wykonywanie kolejnych nasypów i wykopów, wymiana gruntu, układanie prefabrykatów przepustów, palowanie pod obiekty mostowe wykonywanie zbiorników, dróg technologicznych oraz odhumusowanie powierzchni ciągu głównego, prace wodno-kanalizacyjne, elektroenergetyczne i telekomunikacyjne, a także dalsze prace na obiektach inżynierskich.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Audi A1
Audi A1
Cena podstawowa już od: 80 300 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.
Tematy w artykule: odcinek A1 A1

Podobne wiadomości:

Nowy minister na budowie A2

Nowy minister na budowie A2

Polskie drogi 2011-12-05

Szerokiej drogi na gliwickiej A1

Szerokiej drogi na gliwickiej A1

Polskie drogi 2011-09-30

Komentuj:

~Horacy 2013-08-03

Entuzjazm doradzalbym Wam z dobrego serca dopiero wtedy, gdy na te A1 ( Tuszyn - Strykow ) wjada wreszcie pierwsze auta !

~enrico 2013-07-29

Popieram Marka. Ale, aż takim entuzjastą, to ja nie jestem. Sledzę budowę dróg w Polsce od b.wielu lat, i mam mieszane odczucia co do realności terminu (sierpień 2014r.)zakończenia tego newralgicznego dla całej A1, odcinka (wschodniej obwodnicy Łodzi). Mianowicie- Gen.Wykonawca- Polimex- zbyt późno (w tym roku) rozpoczął prace w terenie, nie ma należytego zabezpieczenia finansowego budowy, nie ma dobrego Wykonawcy obiektów mostowych, szwankuje koordynacja robót, itd. Znam z autopsji- nigdy nieeksploatowane ,,stare" wiadukty w Głuchowie (w pobliżu Tuszyna)-teraz trzeba było je rozebrać ! Duże problemy mogą wystąpić w okolicach Andrespola (dużo pociągów na 2 liniach kolejowych, gęsta ,,podłódzka "zabudowa, protesty mieszkańców w Nowosolnej (węzeł Brzeziny) itp). Ale trzymam kciuki-pożyjemy -zobaczymy! Do dzieła Drogowcy i Mostowcy!

~marekoll 2013-07-29

Brawo, Brawo !!!! Super, że idzie do przodu ta budowa obwodnicy!!! Szacuneczek dla wszystkich budowniczych!!! Pozdrawiam !!! Razem z resztą A1 na północ oraz ze starą Gierkówką na południe i będzie już sensowny ekspresowo-autostradowy kręgosłup Polski z Południa na północ i odwrotnie...

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.