mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Powstaje obwodnica Strykowa

Powstaje obwodnica Strykowa

Trwają rozpoczęte w marcu tego roku prace przy budowie obwodnicy miasta Stryków (woj. łódzkie). Usunięto już warstwę ziemi urodzajnej (humusu), wykonano korytowanie drogi i rozpoczęto układanie materacy geowłókniny i geosiatki, wzmacniających dolne warstwy nawierzchni. Trwają roboty melioracyjne.

Powstaje obwodnica Strykowa
Obwodnica będzie przebiegać przez tereny niezabudowane, głównie po obszarach rolnych i nieużytkach. Ponieważ budowana jest w nowym miejscu, aktualnie trwające roboty nie stwarzają utrudnień w ruchu.

Obwodnica rozpocznie się przy skrzyżowaniu ulicy Ozorkowskiej z ulicą Kolejową - dalej na wschód do skrzyżowania z ulicą Zakładową, na południowy-wschód do Drogi Krajowej nr 14 (ulica Warszawska) oraz ulicy Zlotowej. Obwodnica kończy się dochodząc do ulicy Brzezińskiej przed wiaduktem na trasie 708 (nad projektowaną autostradą A1).

Budowa obwodnicy Strykowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu pn. „Rozbudowa drogi wojewódzkiej Nr 708 na odcinku Ozorków - Warszyce - Stryków Niesułków wraz z realizacją obwodnicy miasta Stryków", realizowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013 

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Audi A1
Audi A1
Cena podstawowa już od: 77 100 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.

Podobne wiadomości:

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Polskie drogi 2016-09-15

Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień

Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień

Polskie drogi 2016-09-15

Komentuj:

~A PO CO? 2011-05-22

TY ~M ALE JESTEŚ BARDZO SMIESZNY... BTW AKURAT JAK ZJEŻDZASZ Z AUTOSTRADY JADAC NA ŁÓDŹ ( EHE SŁYSZAŁEM O TAKIM MIESCIE) TO W OGÓLE NIE TRZEBA SIE PAKOWAĆ DO STRYKOWA. I CO TY NA TO ? RUCH LOKALNY - TO BĘDZIE NAPRAWDE NIEWIELKI RUCH JAK BEDA A2 I A1 CHODZI MI O TO ŻE SĄ PILNIEJSZE INWESTYCJE - TJ OBWODNICE INNYCH MIAST. DOBRZE ŻE W KOŃCU BUDUJĄ TE DROGI ALE NIE WSZYTKO JEST PRZEMYŚLANE I ROBIONE DOBRZE (NP PRZEBIEG S8 - TAK ZROBIONY ZEBY JADAC WWA-WRC JECHAĆ NIE BEZPŁATNĄ EKSPRESOWA GIERKÓWKA TYLKO PŁATNA A2- TO TEZ CI SIE PODOBA? POMYŚL

~qqryq 2011-05-19

Chyba masz jakieś braki z zakresu geografii... Nie bardzo wyobrażam sobie potrzebę przejeżdżania przez Stryków (mam na myśli miasto, a nie nazwę węzła) w podróży do Łodzi (no chyba, że specjalnie nadłożysz drogi)...

~m 2011-05-18

a po co a po co. a po co piszesz, jak nie znasz realiów. a2 i a1 to ruch tranzytowy. jak zjedziesz z a2 albo z a1 to musisz jakoś dojechać. np do łodzi. słyszałeś o takim mieście?

PasiQ88 2011-05-18

A po to, że będą nowe tereny inwestycyjne przy nowej drodze. Po za tym obwodnica będzie obsługiwać ruch Brzeziny - Ozorków (ruch regionalny), czyli ruch nie mający nic wspólnego z autostradą.

~A PO CO? 2011-05-18

PO CO TAM OBWODNICA JAK TAM 2 AUTOSTRADY BĘDĄ?NA RAZIE JEST DUŻY RUCH ALE JAK ZBUDUJĄ A1 I A2 TO CHYBA POZA MIEJSCOWYMI NIKT TAM NIE BEDZIE JEŹDZIŁ?CHYBA ŻE O CZYMŚ NIE WIEM, ALE MYSLE ZE SA WAŻNIEJSZE

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Konkurs na 25-lecie magazynu "auto motor i sport". Zrób sobie zdjęcie z jubileuszowym wydaniem magazynu i prześlij je do nas koszystając z formularza na stronie. Masz szansę na wygranie jednej z 30 nagród. Weź udział!
Wydania cyfrowe auto motor i sport Wydania cyfrowe auto motor i sport