mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Powstanie koncepcja programowa budowy obwodnicy Sanoka

Powstanie koncepcja programowa budowy obwodnicy Sanoka

10 wykonawców jest zainteresowanych wykonaniem koncepcji programowej budowy obwodnicy Sanoka w województwie podkarpackim. I etap inwestycji przewiduje budowę blisko 7 km obejścia Sanoka.

Powstanie koncepcja programowa budowy obwodnicy Sanoka
W rzeszowskim Oddziale GDDKiA otwarto oferty w przetargu na wykonanie koncepcji programowej budowy obwodnicy Sanoka - Etap I w ciągu DK28 Zator - Medyka (dł. ok. 6,9km) wraz z infrastrukturą techniczną, budowlami i urządzeniami budowlanymi. Do przetargu stanęło 10 firm i konsorcjów.

Najniższą ofertę na realizację tego zadania na kwotę 489 tys. zł brutto złożyła firma TRAKT Sp. z o.o. sp. k. Najwyższa oferta, na kwotę 1,69 mln zł wpłynęła od konsorcjum firm z liderem, firmą ECMG GmbH. Kolejnym etapem będzie weryfikacja ofert pod względem finansowym, formalno-prawnym i merytorycznym - informuje GDDKiA.

Wykonawca będzie miał na realizację zadania 7 miesięcy. Koncepcja w sposób uproszczony przedstawi możliwości rozwiązań projektowych. Celem jej będzie umożliwienie inwestorom podjęcia decyzji dotyczących m.in. zastosowanych technologii. Uściśli również zakres rzeczowy i finansowy, a także określi wytyczne dla projektu budowlanego.

Podobne wiadomości:

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Polskie drogi 2016-09-15

Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień

Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień

Polskie drogi 2016-09-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Konkurs na 25-lecie magazynu "auto motor i sport". Zrób sobie zdjęcie z jubileuszowym wydaniem magazynu i prześlij je do nas koszystając z formularza na stronie. Masz szansę na wygranie jednej z 30 nagród. Weź udział!
Wydania cyfrowe auto motor i sport Wydania cyfrowe auto motor i sport