mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Poznań: Zmiany na Alei Solidarności

Poznań: Zmiany na Alei Solidarności

W nocy z poniedziałku, 13 października, na wtorek, 14 października br., wprowadzona zostanie zmiana tymczasowej organizacji ruchu na Alei Solidarności w Poznaniu. W związku z postępem robót budowlanych na odcinku od ulicy Połabskiej do ulicy księcia Mieszka I rozpocznie się drugi etap prac remontowych - poinformowała spółka Poznańskie Inwestycje Miejskie.

Poznań: Zmiany na Alei Solidarności
Zmiana w organizacji ruchu polega na wprowadzeniu ruchu kołowego po jednym pasie ruchu jezdni południowej – skrajnym wewnętrznym (lewym szybkim). W miejscach zjazdów do posesji zostaną wykonane tymczasowe, wygrodzone, przejazdy przez pas robót. Przystanek autobusowy zostanie przeniesiony o około 50 metrów w stronę ronda Solidarności. Jezdnia północna, jak do tej pory, będzie dwukierunkowa.

Spółka PIM informuje, że termin przedmiotu umowy z wykonawcą remontu południowej jezdni Alei Solidarności, został ustalony na 30 listopada 2014 roku oraz że podczas prac remontowych organizacja ruchu będzie ulegać zmianie.

Podobne wiadomości:

Autostrada A2 lepiej połączona z Poznaniem

Autostrada A2 lepiej połączona z Poznaniem

Polskie drogi 2017-10-27

S5 Poznań-Wrocław - podpisano ostatnią umowę

S5 Poznań-Wrocław - podpisano ostatnią umowę

Polskie drogi 2016-05-18

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Ubezpiecznie OC będzie zależne od mandatów
Ubezpiecznie OC będzie zależne od mandatów
Polska Izba Ubezpieczeń przygotowała raport, który proponuje rozwiązania zmniejszające liczbę wypadków drogowych w Polsce. Chodzi o możliwość taryfikacji ubezpieczenia OC w oparciu o mandaty i punkty karne.