mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Poznań: Zmiany na Alei Solidarności

Poznań: Zmiany na Alei Solidarności

W nocy z poniedziałku, 13 października, na wtorek, 14 października br., wprowadzona zostanie zmiana tymczasowej organizacji ruchu na Alei Solidarności w Poznaniu. W związku z postępem robót budowlanych na odcinku od ulicy Połabskiej do ulicy księcia Mieszka I rozpocznie się drugi etap prac remontowych - poinformowała spółka Poznańskie Inwestycje Miejskie.

Poznań: Zmiany na Alei Solidarności
Zmiana w organizacji ruchu polega na wprowadzeniu ruchu kołowego po jednym pasie ruchu jezdni południowej – skrajnym wewnętrznym (lewym szybkim). W miejscach zjazdów do posesji zostaną wykonane tymczasowe, wygrodzone, przejazdy przez pas robót. Przystanek autobusowy zostanie przeniesiony o około 50 metrów w stronę ronda Solidarności. Jezdnia północna, jak do tej pory, będzie dwukierunkowa.

Spółka PIM informuje, że termin przedmiotu umowy z wykonawcą remontu południowej jezdni Alei Solidarności, został ustalony na 30 listopada 2014 roku oraz że podczas prac remontowych organizacja ruchu będzie ulegać zmianie.

Podobne wiadomości:

Autostrada A2 lepiej połączona z Poznaniem

Autostrada A2 lepiej połączona z Poznaniem

Polskie drogi 2017-10-27

Kolejna fabryka części samochodowych w Polsce

Kolejna fabryka części samochodowych w Polsce

Aktualności 2017-10-26

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowy Volkswagen Jetta - niedostępny w Europie
Nowy Volkswagen Jetta - niedostępny w Europie
Na targach w Detroit zadebiutował właśnie jeden z najważniejszych modeli dla koncernu Volskwagen. Kolejne wcielenie Jetty lada moment trafi na ulice za wielką wodą.