mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Poznań: utrudnienia na moście Chrobrego i Garbarach

Poznań: utrudnienia na moście Chrobrego i Garbarach

Od poniedziałku, 6 maja 2013 roku, rozpocznie się remont torowiska na moście Chrobrego i ulicy Garbary. Prace będa powodować utrudnienia w ruchu.

Poznań: utrudnienia na moście Chrobrego i Garbarach
Remont na Moście Chrobrego i Garbarach spowoduje utrudnienia drogowe - zwężenie do jednego pasa jezdni w kierunku Ronda Śródka, głównie nocami. W tym samym czasie wymieniane będzie torowisko na skrzyżowaniu ulic Garbary/Estkowskiego. By nie paraliżować ruchu samochodowego na skrzyżowaniu, prace prowadzone będą etapami.

W etapie pierwszym (6-11 maja) wymieniamy tor na połówce przejazdu od strony Centrum, w drugim etapie (12-17 maja) na połówce przejazdu od strony Warty.

Od dnia 6 maja wyłączony będzie tylko prawoskręt od strony ul. Wolnica w ul. Garbary. Objazd ulicami Estkowskiego, Chwaliszewo i Wielką.

Od 7 maja będą dalsze utrudnienia w ruchu -zwężeniu ulegną niektóre pasy jazdy na skrzyżowaniu, dlatego należy szczególną uwagę zwrócić na oznakowanie i wyznaczone tory jazdy.

Rady dla kierowców:
1. Dla ominięcia Garbar i rejonu remontu proponowany jest przejazd przez ul. Hlonda – Lechicką – Serbską – Naramowicką
2. Drugą zalecaną trasą jest przejazd ul. Królowej Jadwigi – al. Niepodległości.
Tematy w artykule: Poznań utrudnienia w ruchu

Podobne wiadomości:

Kierowca F1 na Poznan Motor Show!

auto motor i sport 0000-00-00

Na poznańskich targach zwiedzający będą mieli okazję na wyjątkowe spotkanie z jednym z najbardziej znanych kierowców Formuły 1.

Tor Poznań: Możliwa zmiana miejsca

Tor Poznań: Możliwa zmiana miejsca

Aktualności 2015-05-29

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Lexus UX - premiera w Genewie
Lexus UX - premiera w Genewie
Spekulacje na temat nowego crossovera od Lexusa weszły na wyższy poziom. Norweski oddział marki potwierdził plotki - lada moment na salonie w Genewie pojawi się zupełnie nowy model UX.