mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Poznań: utrudnienia na moście Chrobrego i Garbarach

Poznań: utrudnienia na moście Chrobrego i Garbarach

Od poniedziałku, 6 maja 2013 roku, rozpocznie się remont torowiska na moście Chrobrego i ulicy Garbary. Prace będa powodować utrudnienia w ruchu.

Poznań: utrudnienia na moście Chrobrego i Garbarach
Remont na Moście Chrobrego i Garbarach spowoduje utrudnienia drogowe - zwężenie do jednego pasa jezdni w kierunku Ronda Śródka, głównie nocami. W tym samym czasie wymieniane będzie torowisko na skrzyżowaniu ulic Garbary/Estkowskiego. By nie paraliżować ruchu samochodowego na skrzyżowaniu, prace prowadzone będą etapami.

W etapie pierwszym (6-11 maja) wymieniamy tor na połówce przejazdu od strony Centrum, w drugim etapie (12-17 maja) na połówce przejazdu od strony Warty.

Od dnia 6 maja wyłączony będzie tylko prawoskręt od strony ul. Wolnica w ul. Garbary. Objazd ulicami Estkowskiego, Chwaliszewo i Wielką.

Od 7 maja będą dalsze utrudnienia w ruchu -zwężeniu ulegną niektóre pasy jazdy na skrzyżowaniu, dlatego należy szczególną uwagę zwrócić na oznakowanie i wyznaczone tory jazdy.

Rady dla kierowców:
1. Dla ominięcia Garbar i rejonu remontu proponowany jest przejazd przez ul. Hlonda – Lechicką – Serbską – Naramowicką
2. Drugą zalecaną trasą jest przejazd ul. Królowej Jadwigi – al. Niepodległości.
Tematy w artykule: Poznań utrudnienia w ruchu

Podobne wiadomości:

Tragedia w Poznaniu

auto motor i sport 0000-00-00

W Poznaniu podczas Gran Turismo Polonia rozpędzony samochód potrącił kilkunastu widzów. W Monte Carlo na dużo węższych ulicach odbywa się wyścig Formuły 1. I do potrąceń widzów nie dochodzi.

Światowe Dni Młodzieży – utrudnienia w ruchu

Światowe Dni Młodzieży – utrudnienia w ruchu

Polskie drogi 2016-07-28

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.