mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Poznań: utrudnienia w ruchu na ulicy Święty Marcin

Poznań: utrudnienia w ruchu na ulicy Święty Marcin

We wtorek, 9 sierpnia 2011 roku rozpocznie się remont północnej jezdni ulicy Święty Marcin w Poznaniu. Roboty drogowe zostały podzielone na trzy etapy.

Poznań: utrudnienia w ruchu na ulicy Święty Marcin
Do piątku, 12 sierpnia prace będą prowadzone na odcinku od ulicy Wieniawskiego w kierunku mostu Uniwersyteckiego. Prace będą prowadzone "po ruchem". Kierowcy muszą się jednak liczyć z utrudnieniami polegającymi na wyłączeniu z ruchu poszczególnych pasów ruchu.

Od czwartku, 11 sierpnia br., rozpocznie się remont nawierzchni na odcinku od ulicy Ratajczaka w kierunku ulicy Kantaka. Frezowanie sfatygowanej nawierzchni jezdni również odbywać się będzie bez zamykania jezdni dla ruchu samochodowego. Nie będzie można jednak korzystać z miejsc postojowych.
Jezdnia zostanie wyłączona z ruchu kołowego na czas układania nowej warstwy asfaltobetonu. Obowiązywać wtedy będzie objazd ulicami 27 Grudnia - Kantaka - Święty Marcin.

W ostatnim etapie zostanie wykonany remont północnej jezdni ulicy Święty Marcin na odcinku od ulicy Kantaka do ulicy Gwarnej. Roboty remontowe wykona Zakład Robót Drogowych w terminie do 26 sierpnia 2011 roku.

Ponadto od poniedziałku, 8 sierpnia, zostanie zmieniona organizacja ruchu w związku z modernizacją ulicy Bułgarskiej. Wraz z postępem frontu robót wyłączone z ruchu zostaną fragmenty ulicy Bułgarskiej i ulicy Marszałkowskiej w rejonie skrzyżowania tych ulic.

Na wyłączonych z ruchu odcinkach ulicy Bułgarskiej ruch odbywać się będzie po jezdni tymczasowej. Sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Bułgarskiej i Marszałkowskiej zostanie wyłączona.
Wyznaczone zostały objazdy: od strony ulicy Grunwaldzkiej ulicami Kasztaleńską i Podkomorską, od strony ulicy Bułgarskiej ulicami Marcelińską - Grochowską - Grunwaldzką.

Podobne wiadomości:

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Polskie drogi 2016-12-23

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Polskie drogi 2016-09-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Solaris znów wśród najlepszych
Solaris znów wśród najlepszych
Po raz kolejny polski producent autobusów spod poznańskiego Bolechowa jest wśród najlepszych. Firma Solaris to jedyny producent autobusów, który podpisał Europejską Deklarację na rzecz wdrożenia „czystych autobusów”.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech