mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Poznań: utrudnienia w ruchu na ulicy Święty Marcin

Poznań: utrudnienia w ruchu na ulicy Święty Marcin

We wtorek, 9 sierpnia 2011 roku rozpocznie się remont północnej jezdni ulicy Święty Marcin w Poznaniu. Roboty drogowe zostały podzielone na trzy etapy.

Poznań: utrudnienia w ruchu na ulicy Święty Marcin
Do piątku, 12 sierpnia prace będą prowadzone na odcinku od ulicy Wieniawskiego w kierunku mostu Uniwersyteckiego. Prace będą prowadzone "po ruchem". Kierowcy muszą się jednak liczyć z utrudnieniami polegającymi na wyłączeniu z ruchu poszczególnych pasów ruchu.

Od czwartku, 11 sierpnia br., rozpocznie się remont nawierzchni na odcinku od ulicy Ratajczaka w kierunku ulicy Kantaka. Frezowanie sfatygowanej nawierzchni jezdni również odbywać się będzie bez zamykania jezdni dla ruchu samochodowego. Nie będzie można jednak korzystać z miejsc postojowych.
Jezdnia zostanie wyłączona z ruchu kołowego na czas układania nowej warstwy asfaltobetonu. Obowiązywać wtedy będzie objazd ulicami 27 Grudnia - Kantaka - Święty Marcin.

W ostatnim etapie zostanie wykonany remont północnej jezdni ulicy Święty Marcin na odcinku od ulicy Kantaka do ulicy Gwarnej. Roboty remontowe wykona Zakład Robót Drogowych w terminie do 26 sierpnia 2011 roku.

Ponadto od poniedziałku, 8 sierpnia, zostanie zmieniona organizacja ruchu w związku z modernizacją ulicy Bułgarskiej. Wraz z postępem frontu robót wyłączone z ruchu zostaną fragmenty ulicy Bułgarskiej i ulicy Marszałkowskiej w rejonie skrzyżowania tych ulic.

Na wyłączonych z ruchu odcinkach ulicy Bułgarskiej ruch odbywać się będzie po jezdni tymczasowej. Sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Bułgarskiej i Marszałkowskiej zostanie wyłączona.
Wyznaczone zostały objazdy: od strony ulicy Grunwaldzkiej ulicami Kasztaleńską i Podkomorską, od strony ulicy Bułgarskiej ulicami Marcelińską - Grochowską - Grunwaldzką.

Podobne wiadomości:

Kolejna fabryka części samochodowych w Polsce

Kolejna fabryka części samochodowych w Polsce

Aktualności 2017-10-26

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Polskie drogi 2016-12-23

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowy Mercedes Klasy A - pierwsze zdjęcia wnętrza
Nowy Mercedes Klasy A - pierwsze zdjęcia wnętrza
Premiera nowego Mercedesa Klasy A odbędzie się dopiero w marcu przyszłego roku, ale już teraz producent zdradza kilka szczegółów odnośnie nowego modelu. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia prezentujące wygląd kabiny.