mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Premier Tusk: Polska gotowa do Euro

Premier Tusk: Polska gotowa do Euro

- To, co niezbędne dla przeprowadzenia mistrzostw zostało wykonane w 100 procentach - powiedział premier Donald Tusk podsumowując inwestycje przed Euro 2012.

Premier Tusk: Polska gotowa do Euro
Premier  zwrócił uwagę, że inwestycje budowlane realizowane są nie tylko na Mistrzostwa, ale mają służyć Polakom przez następne dziesięciolecia. - To co zaczęliśmy, a nie skończyliśmy będziemy robić po Turnieju z jeszcze większym przekonaniem - powiedział.

Donald Tusk przypomniał, że nie udało się dokończyć robót na niektórych kluczowych odcinkach dróg, jednak prace budowlane trwają. - Wszyscy będą się starać, aby każdy dzień do mistrzostw i w trakcie mistrzostw wykorzystać, tak aby można było przejechać niektórymi, nieukończonymi odcinkami - zaznaczył.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Audi A4
Audi A4
Cena podstawowa już od: 134 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr. sedan-4dr.

Podobne wiadomości:

Rusza wymiana nawierzchni na A4 - będą korki

Rusza wymiana nawierzchni na A4 - będą korki

Polskie drogi 2017-09-07

Wschodni odcinek A4 - kiedy pierwsze stacje benzynowe?

Wschodni odcinek A4 - kiedy pierwsze stacje...

Polskie drogi 2017-12-01

Komentuj:

~A.W.y 2012-05-22

Coz to za brednie,Polska gotowa na euro?!Czy premier wogole wie jak sie jezdzi w srodmiesciu,odcinek Kredytowa do al.Jerozolimskich - 35 minut!!!a tez i nie jednokrotnie most Poniatowskiego zamkniety po jednym pasie,bo panowie maluja zamiast robic to nocy ,a nie paralizowac cala Warszawe,ze nie wspomne ozamknietej Marszalkowskij i sparalizowanym centrum !!!Co to za duren wydaje takie zarzadzenia!Najlepsze dopiero przed nami.

~Marek 2012-05-22

Szanowny Panie Premierze większości tego polskiego społeczeństwa ta pańska zabawka w to euro nic nie obchodzi. Ludzie nie maja co do garnka włożyć, by nakarmić głodne dzieci, a Pan zabawia się w jakieś piłkarskie euro. Niech Pan zamiast latać sobie tym helikopterem i patrzeć z góry na ten Pański ponoć dobrobyt niech Pan przystanie pod jakimkolwiek sklepem i posłucha prostych ludzi, co mają Panu do powiedzenia i jak na Pana pomstują za ten dobrobyt w jakim muszą żyć na co dzień, a Pan bawi się piłeczką. Nigdy w życiu ja oraz moja cała rodzina nie zagłosuje na Pana i to złodziejskie Pana ugrupowanie polityczne.

~KAZ 2012-05-22

NIC DOBREGO SIĘ NIE DZIEJE,ŚWIAT ZACHODNI Z NAS SIĘ ŚMIEJE.GOSPODARKA NAM SIĘ WALI,BIEDA ROŚNIE,TUSK SIĘ CHWALI.NAIWNIAKOM CUDA WCISKA , BO NAIWNI SĄ LUDZISKA.POSTKOMUNA MU WTÓRUJE,TAKI PREMIER IM PASUJE.W POLSCE OBCYM TWORZY RAJ,BO TO BARDZO DZIWNY KRAJ.POLSKĘ DAWNO ROZPRZEDALI,SŁUŻBĘ ZDROWIA ZRUJNOWALI.I NAUKA TAKŻE LEŻY,NIKT NORMALNY TUSKOWI NIE WIERZY.HEJ MATOLE,GDZIE TE CUDA ? SAME KŁAMSTWA I OBŁUDA.

~Gruby18883782 2012-05-22

Odpowiedzialna za resort Joanna Mucha nie zna się na sporcie. Brakuje jej chociażby podstawowej wiedzy. Podczas przemówienia podobno zdarzyło się jej przeczytać 'O, O, O, O, O...'. Jedna z asystentek pospieszyła jej z pomocą: pani minister, to są koła olimpijskie" - pisze w swoim wydaniu online niemiecki tabloid "Bild". Ale obciach poszedł w świat , O ja o ja PIER ... O O O O OO O O O OO LE .......... HA HA HA !!!!!!!! OLE Ole ole OLE brzęczała sobie mucha.

~emili09 2012-05-22

hahahahah i tyle w temacie błazenada

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.