mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Premier Tusk: Polska gotowa do Euro

Premier Tusk: Polska gotowa do Euro

- To, co niezbędne dla przeprowadzenia mistrzostw zostało wykonane w 100 procentach - powiedział premier Donald Tusk podsumowując inwestycje przed Euro 2012.

Premier Tusk: Polska gotowa do Euro
Premier  zwrócił uwagę, że inwestycje budowlane realizowane są nie tylko na Mistrzostwa, ale mają służyć Polakom przez następne dziesięciolecia. - To co zaczęliśmy, a nie skończyliśmy będziemy robić po Turnieju z jeszcze większym przekonaniem - powiedział.

Donald Tusk przypomniał, że nie udało się dokończyć robót na niektórych kluczowych odcinkach dróg, jednak prace budowlane trwają. - Wszyscy będą się starać, aby każdy dzień do mistrzostw i w trakcie mistrzostw wykorzystać, tak aby można było przejechać niektórymi, nieukończonymi odcinkami - zaznaczył.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Audi A4
Audi A4
Cena podstawowa już od: 134 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr. sedan-4dr.

Podobne wiadomości:

Autostrada A2  - ruszy odcinek z Mińska Maz. do Siedlec

Autostrada A2 - ruszy odcinek z Mińska Maz....

Polskie drogi 2018-01-04

Rusza wymiana nawierzchni na A4 - będą korki

Rusza wymiana nawierzchni na A4 - będą korki

Polskie drogi 2017-09-07

Komentuj:

~A.W.y 2012-05-22

Coz to za brednie,Polska gotowa na euro?!Czy premier wogole wie jak sie jezdzi w srodmiesciu,odcinek Kredytowa do al.Jerozolimskich - 35 minut!!!a tez i nie jednokrotnie most Poniatowskiego zamkniety po jednym pasie,bo panowie maluja zamiast robic to nocy ,a nie paralizowac cala Warszawe,ze nie wspomne ozamknietej Marszalkowskij i sparalizowanym centrum !!!Co to za duren wydaje takie zarzadzenia!Najlepsze dopiero przed nami.

~Marek 2012-05-22

Szanowny Panie Premierze większości tego polskiego społeczeństwa ta pańska zabawka w to euro nic nie obchodzi. Ludzie nie maja co do garnka włożyć, by nakarmić głodne dzieci, a Pan zabawia się w jakieś piłkarskie euro. Niech Pan zamiast latać sobie tym helikopterem i patrzeć z góry na ten Pański ponoć dobrobyt niech Pan przystanie pod jakimkolwiek sklepem i posłucha prostych ludzi, co mają Panu do powiedzenia i jak na Pana pomstują za ten dobrobyt w jakim muszą żyć na co dzień, a Pan bawi się piłeczką. Nigdy w życiu ja oraz moja cała rodzina nie zagłosuje na Pana i to złodziejskie Pana ugrupowanie polityczne.

~KAZ 2012-05-22

NIC DOBREGO SIĘ NIE DZIEJE,ŚWIAT ZACHODNI Z NAS SIĘ ŚMIEJE.GOSPODARKA NAM SIĘ WALI,BIEDA ROŚNIE,TUSK SIĘ CHWALI.NAIWNIAKOM CUDA WCISKA , BO NAIWNI SĄ LUDZISKA.POSTKOMUNA MU WTÓRUJE,TAKI PREMIER IM PASUJE.W POLSCE OBCYM TWORZY RAJ,BO TO BARDZO DZIWNY KRAJ.POLSKĘ DAWNO ROZPRZEDALI,SŁUŻBĘ ZDROWIA ZRUJNOWALI.I NAUKA TAKŻE LEŻY,NIKT NORMALNY TUSKOWI NIE WIERZY.HEJ MATOLE,GDZIE TE CUDA ? SAME KŁAMSTWA I OBŁUDA.

~Gruby18883782 2012-05-22

Odpowiedzialna za resort Joanna Mucha nie zna się na sporcie. Brakuje jej chociażby podstawowej wiedzy. Podczas przemówienia podobno zdarzyło się jej przeczytać 'O, O, O, O, O...'. Jedna z asystentek pospieszyła jej z pomocą: pani minister, to są koła olimpijskie" - pisze w swoim wydaniu online niemiecki tabloid "Bild". Ale obciach poszedł w świat , O ja o ja PIER ... O O O O OO O O O OO LE .......... HA HA HA !!!!!!!! OLE Ole ole OLE brzęczała sobie mucha.

~emili09 2012-05-22

hahahahah i tyle w temacie błazenada

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.