mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Priorytetowa S7 Jędrzejów – Kraków?

Priorytetowa S7 Jędrzejów – Kraków?

Minister transportu Jerzy Polaczek powiedział, że w związku z powierzeniem Polsce i Ukrainie organizacji Mistrzostw EURO 2012 rząd analizuje konieczność pewnych zmian w harmonogramie budowy dróg i autostrad, w tym także na drodze S7.

Priorytetowa S7 Jędrzejów – Kraków?

„Prowadzimy starania, aby drogę ekspresową S7 na odcinku Jędrzejów – Kraków przenieść z listy rezerwowej PO Infrastruktura i Środowisko jako zadanie podstawowe. Do 2012 roku S7 powinna połączyć Warszawę z Małopolską” - powiedział minister.

Przeczytaj także:

Jest wykonawca ‘siódemki’ Grójec – Białobrzegi (2007-04-26)

 


Podobne wiadomości:

Droga S19 - ruszają pierwsze prace

Droga S19 - ruszają pierwsze prace

Polskie drogi 2017-12-01

Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką

Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką

Polskie drogi 2018-02-07

Komentuj:

~kierowca 2007-11-07

planuje się drogę nie informując mieszkańców a oni dowiadują się ostatni i nikt nie potrafi im powiedzieć jak to w rzeczywistości będzie wyglądało i którędy ta droga pójdzie

~Jarząb 2007-08-04

Licytujemy sie: ten kilometr czy tamten jest bardziej potrzebny, jest to śmieszne. Włosi czy Austryjacy poszerzają autostrady do trzech pasów, budują tunele na na podrzednych drogach do pipidówek np. z Aosty do Pont ( jeden hotel dwa domy i kemping). Jak w takim tempie będziemy budować dróżki na naszej równinie (Polsce) to prędzej wymyślą pojazdy powietrzne z epoki Star Wars. Miłego przekomarzania wszystkim kierowcom.

~Jaro 2007-05-22

zgadzam się z Kubą i Casandrą - wpierw zróbcie porządnie S5 Gdańsk - Wrocław - granica PL/CZ w Lubawce. Weźcie się wreszcie do roboty, a nie szamotajcie się z licytowaniem, które drogi są ważniejsze! Biorąc pod uwagę fakt, że procedury wywłaszczające ziemię od prywatnych podmiotów, przez które to ziemie mają przebiegać autostrady i drogi ekspresowe są "chore", to narazie czarno to widzę...

~Casandra 2007-05-21

Mowa tu o Euro 2012 i na razie sie nie zanosi na to aby w Krakowie mialy byc rozgrywane jakies mecze wiec zgadzam sie z Kuba aby najpierw powstala S5 z Gdanska az do Wroclawia.

~LL 2007-05-21

oby budowa ruszyła przed EURO 2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.