mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Projekt węzła warszawskiego ringu

Projekt węzła warszawskiego ringu

Podpisana została umowa na przygotowanie dokumentacji niezbędnej do budowy węzła „Lubelska” wchodzącego w skład obwodnicy Warszawy.

Projekt węzła warszawskiego ringu
Kontrakt na projekt węzła warszawskiego ringu wart blisko 957 tys. zł zrealizuje spółka Mosty Katowice Sp. z o. o. W ramach zadania zostanie zaprojektowany dwupoziomowy węzeł na przecięciu planowanych dróg S17, S2 i A2, który ułatwi wyprowadzenie ruchu tranzytowego z Warszawy na wschód. Zakres zleconej dokumentacji obejmuje węzeł, drogi dojazdowe do obsługi okolicznych nieruchomości, urządzenia BRD i ochrony środowiska.

Wykonawca do marca 2015 roku ma wykonać projekt budowlany wraz materiałami do uzyskania Zezwolenia na Realizację Inwestycji (ZRID) oraz dokumentację przetargową niezbędną do wszczęcia postepowania, na wybór firmy, która zrealizuje prace w systemie „projektuj i buduj”.

Podobne wiadomości:

Nowe stacje ładowania na autostradach A1 i A2

Nowe stacje ładowania na autostradach A1 i A2

Polskie drogi 2017-09-06

Autobusy Mercedesa we Wrocławiu i w Warszawie

Autobusy Mercedesa we Wrocławiu i w Warszawie

Ciężarówki i Autobusy 2017-08-16

Komentuj:

~mazur 2014-01-07

tyle że tą bzdurę "palnęla" jak powiadasz GDDKiA i dlatego wszytskie media ją powtarzają

~jumper 2014-01-07

Po co piszecie o warszawskim ringu skoro wschodniego obejścia Warszawy w relacji N-S nawet nie ma w planach ? Zanim ktoś się odezwie proszę poszukać - między rzeczonym węzłem a Markami nie przewidziano natenczas żadnej drogi . Jednym słowem nie ma mowy o "warszawskim ringu". Ktoś palnął bzdurę w mediach kilka dniu temu a reszta baranów powtarza bezmyślnie...

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Vision X - premiera w Genewie
Skoda Vision X - premiera w Genewie
Już w marcu startuje salon motoryzacyjny w Genewie. Podczas imprezy zadebiutuje koncepcyjna Skoda Vision X. To zapowiedź kolejnego SUV-a w gamie czeskiego producenta.