mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Projekt węzła warszawskiego ringu

Projekt węzła warszawskiego ringu

Podpisana została umowa na przygotowanie dokumentacji niezbędnej do budowy węzła „Lubelska” wchodzącego w skład obwodnicy Warszawy.

Projekt węzła warszawskiego ringu
Kontrakt na projekt węzła warszawskiego ringu wart blisko 957 tys. zł zrealizuje spółka Mosty Katowice Sp. z o. o. W ramach zadania zostanie zaprojektowany dwupoziomowy węzeł na przecięciu planowanych dróg S17, S2 i A2, który ułatwi wyprowadzenie ruchu tranzytowego z Warszawy na wschód. Zakres zleconej dokumentacji obejmuje węzeł, drogi dojazdowe do obsługi okolicznych nieruchomości, urządzenia BRD i ochrony środowiska.

Wykonawca do marca 2015 roku ma wykonać projekt budowlany wraz materiałami do uzyskania Zezwolenia na Realizację Inwestycji (ZRID) oraz dokumentację przetargową niezbędną do wszczęcia postepowania, na wybór firmy, która zrealizuje prace w systemie „projektuj i buduj”.

Podobne wiadomości:

Droga S7 - Szydłowiec, Wodzisław - zmiana ruchu

Droga S7 - Szydłowiec, Wodzisław - zmiana...

Polskie drogi 2016-08-26

Rusza budowa S8 Przeszkoda – Paszków

Rusza budowa S8 Przeszkoda – Paszków

Polskie drogi 2016-08-26

Komentuj:

~mazur 2014-01-07

tyle że tą bzdurę "palnęla" jak powiadasz GDDKiA i dlatego wszytskie media ją powtarzają

~jumper 2014-01-07

Po co piszecie o warszawskim ringu skoro wschodniego obejścia Warszawy w relacji N-S nawet nie ma w planach ? Zanim ktoś się odezwie proszę poszukać - między rzeczonym węzłem a Markami nie przewidziano natenczas żadnej drogi . Jednym słowem nie ma mowy o "warszawskim ringu". Ktoś palnął bzdurę w mediach kilka dniu temu a reszta baranów powtarza bezmyślnie...

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Po ośmiu latach przyszedł czas na następcę Skody Yeti. Nowy model zmienił się tak bardzo, że otrzymał nową nazwę - Karoq. Znamy już pierwsze szczegóły na temat kompaktowego SUV-a z Mlada Boleslav.