mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Przebudowa DW 727 relacji Klwów - Przysucha

Przebudowa DW 727 relacji Klwów - Przysucha

Drogowcy rozpoczęli przebudowę drogi wojewódzkiej nr 727 na odcinku 10 km od Klwowa do granicy gmin Klwów i Potworów, na południu Mazowsza w regionie radomskim. Przebudowa drogi potrwa do końca czerwca 2014 r.

Przebudowa DW 727 relacji Klwów - Przysucha
Wykonawcą inwestycji jest firma Strabag Sp. z.o.o. Zakres robót obejmuje wzmocnienie konstrukcji drogi, budowę odwodnienia, chodników i dróg serwisowych, które zapewnią bezpieczny dojazd do nieruchomości. Na potrzeby dróg serwisowych konieczne było pozyskanie ponad 5 ha gruntów za kwotę blisko 2 mln. zł. Całkowity koszt inwestycji to 28,5 mln zł. Środki w całości pochodzą z budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Aktualnie droga została zamknięta całkowicie dla ruchu na odcinku od Klwowa - skrzyżowanie z drogą krajową nr 48 do skrzyżowania z drogą woj. nr 729. Po zamkniętym odcinku odbywać się może jedynie ruch lokalny związany m.in. z obsługą posesji. Zgodnie z przedstawionym przez wykonawcę harmonogramem prac ten odcinek drogi zamknięty będzie do połowy grudnia.

Podobne wiadomości:

Droga S7 - Szydłowiec, Wodzisław - zmiana ruchu

Droga S7 - Szydłowiec, Wodzisław - zmiana...

Polskie drogi 2016-08-26

Rusza budowa S8 Przeszkoda – Paszków

Rusza budowa S8 Przeszkoda – Paszków

Polskie drogi 2016-08-26

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volkswagen Arteon zastąpi Phaetona i CC
Volkswagen Arteon zastąpi Phaetona i CC
Na kilkanaście dni przed Genewą Volkswagen zaprezentował swój najnowszy model – Arteon. Przed tym autem stoi bardzo ambitne zadanie - będzie musiał zastąpić dwa modele. Mamy pierwsze zdjęcia tego modelu.
Odgadnij model Odgadnij model