mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Przebudowa DW 727 relacji Klwów - Przysucha

Przebudowa DW 727 relacji Klwów - Przysucha

Drogowcy rozpoczęli przebudowę drogi wojewódzkiej nr 727 na odcinku 10 km od Klwowa do granicy gmin Klwów i Potworów, na południu Mazowsza w regionie radomskim. Przebudowa drogi potrwa do końca czerwca 2014 r.

Przebudowa DW 727 relacji Klwów - Przysucha
Wykonawcą inwestycji jest firma Strabag Sp. z.o.o. Zakres robót obejmuje wzmocnienie konstrukcji drogi, budowę odwodnienia, chodników i dróg serwisowych, które zapewnią bezpieczny dojazd do nieruchomości. Na potrzeby dróg serwisowych konieczne było pozyskanie ponad 5 ha gruntów za kwotę blisko 2 mln. zł. Całkowity koszt inwestycji to 28,5 mln zł. Środki w całości pochodzą z budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Aktualnie droga została zamknięta całkowicie dla ruchu na odcinku od Klwowa - skrzyżowanie z drogą krajową nr 48 do skrzyżowania z drogą woj. nr 729. Po zamkniętym odcinku odbywać się może jedynie ruch lokalny związany m.in. z obsługą posesji. Zgodnie z przedstawionym przez wykonawcę harmonogramem prac ten odcinek drogi zamknięty będzie do połowy grudnia.

Podobne wiadomości:

Autostrada A2 rusza na wschód

Autostrada A2 rusza na wschód

Polskie drogi 2017-07-26

S7 z Warszawy do Grójca już w realizacji

S7 z Warszawy do Grójca już w realizacji

Polskie drogi 2017-08-17

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.