mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Przebudowy w Stalowej Woli

Przebudowy w Stalowej Woli

Rozpoczyna się modernizacja ulicy Brandwickiej w ciągu DW 855 w Stalowej Woli. Prace budowlane obejmą 620-metrowy odcinek ulicy Brandwickiej, od skrzyżowania z Trasą Podskarpową do skrzyżowania z ul. Sandomierską.  Kontrakt o wartości niemal 3 mln zł zrealizowany będzie do 16 sierpnia 2011 r.

Przebudowy  w Stalowej Woli
Inwestycja wpłynie na poprawę jakości powiązań komunikacyjnych w Stalowej Woli. Poszerzenie jezdni do szerokość 7 m oraz budowa chodników, ścieżek rowerowych i przejść dla pieszych zwiększy bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego.

Z dniem 9 marca br. na ulicy Brandwickiej wprowadzono tymczasowe zmiany w organizacji ruchu – mówi Mariusz Piotrowski, Kierownik Budowy, Skanska. - Mając na uwadze bezpieczeństwo podróżnych, prosimy kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do nowego oznakowania, zwłaszcza do ograniczeń prędkości.

W trakcie dalszych prac związanych z przebudową ulicy, tymczasowa organizacja ruchu będzie zmieniana zgodnie z harmonogramem robót. Fragment ulicy Brandwickiej od skrzyżowania z Trasą Podskarpową do ul. Topolowej zostanie całkowicie zamknięty dla ruchu w okresie od 4 kwietnia do 30 maja 2011 r. Następnie pracownicy Skanska przeniosą się na odcinek ulicy Brandwickiej od ul. Topolowej do skrzyżowania z ul. Sandomierską. Ten fragment trasy będzie niedostępny dla kierowców od 1 czerwca do 12 sierpnia 2011 r.

- Takie rozwiązanie organizacji ruchu podyktowane jest przede wszystkim koniecznością wykonania kanalizacji deszczowej. Umożliwi nam także sprawne wykonanie pozostałego asortymentu robót – dodaje M. Piotrowski.

Podobne wiadomości:

Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień

Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień

Polskie drogi 2016-09-15

Ruszyła budowa obwodnicy Oświęcimia

Ruszyła budowa obwodnicy Oświęcimia

Polskie drogi 2016-07-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Konkurs na 25-lecie magazynu "auto motor i sport". Zrób sobie zdjęcie z jubileuszowym wydaniem magazynu i prześlij je do nas koszystając z formularza na stronie. Masz szansę na wygranie jednej z 30 nagród. Weź udział!
Wydania cyfrowe auto motor i sport Wydania cyfrowe auto motor i sport