mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Przebudowy w Stalowej Woli

Przebudowy w Stalowej Woli

Rozpoczyna się modernizacja ulicy Brandwickiej w ciągu DW 855 w Stalowej Woli. Prace budowlane obejmą 620-metrowy odcinek ulicy Brandwickiej, od skrzyżowania z Trasą Podskarpową do skrzyżowania z ul. Sandomierską.  Kontrakt o wartości niemal 3 mln zł zrealizowany będzie do 16 sierpnia 2011 r.

Przebudowy  w Stalowej Woli
Inwestycja wpłynie na poprawę jakości powiązań komunikacyjnych w Stalowej Woli. Poszerzenie jezdni do szerokość 7 m oraz budowa chodników, ścieżek rowerowych i przejść dla pieszych zwiększy bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego.

Z dniem 9 marca br. na ulicy Brandwickiej wprowadzono tymczasowe zmiany w organizacji ruchu – mówi Mariusz Piotrowski, Kierownik Budowy, Skanska. - Mając na uwadze bezpieczeństwo podróżnych, prosimy kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do nowego oznakowania, zwłaszcza do ograniczeń prędkości.

W trakcie dalszych prac związanych z przebudową ulicy, tymczasowa organizacja ruchu będzie zmieniana zgodnie z harmonogramem robót. Fragment ulicy Brandwickiej od skrzyżowania z Trasą Podskarpową do ul. Topolowej zostanie całkowicie zamknięty dla ruchu w okresie od 4 kwietnia do 30 maja 2011 r. Następnie pracownicy Skanska przeniosą się na odcinek ulicy Brandwickiej od ul. Topolowej do skrzyżowania z ul. Sandomierską. Ten fragment trasy będzie niedostępny dla kierowców od 1 czerwca do 12 sierpnia 2011 r.

- Takie rozwiązanie organizacji ruchu podyktowane jest przede wszystkim koniecznością wykonania kanalizacji deszczowej. Umożliwi nam także sprawne wykonanie pozostałego asortymentu robót – dodaje M. Piotrowski.

Podobne wiadomości:

MON zainwestuje w polskie drogi

MON zainwestuje w polskie drogi

Polskie drogi 2017-01-04

Wschodni odcinek A4 - kiedy pierwsze stacje benzynowe?

Wschodni odcinek A4 - kiedy pierwsze stacje...

Polskie drogi 2017-12-01

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.