mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Przebudowy w kujawsko-pomorskim

Przebudowy w kujawsko-pomorskim

W kujawsko-pomorskim ruszają remonty nawierzchni dróg wojewódzkich nr 548 i 538. Prace potrwają do 31 lipca br. Wkrótce powinna zakończyć się przebudowa drogi wojewódzkiej nr 240. Ponadto od czterech miesięcy trwa remont drogi wojewódzkiej nr 247 pomiędzy Kcynią i Szubinem.

Przebudowy w kujawsko-pomorskim
Za blisko 36 milionów zł na 15 km odcinku drogi nr 247 zmodernizowana zostanie cała nawierzchnia jezdni łączącej Szubin z Kcynią. Modernizacja tej drogi rozpoczęła się w lutym. Inwestycja na drodze wojewodzkiej nr 247 usprawni komunikację dróg wojewódzkich z ekspresową S 5. Zakończenie prac zaplanowano na przełom sierpnia i września. Wykonawcą inwestycji jest konsorcjum trzech firm: bydgoska Eurovia, Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów z Kobylarni oraz Strabag z Bydgoszczy.

Zgodnie z harmonogramem przebudowa drogi nr 240 Chojnice-Tuchola-Świecie w m. Tuchola powinna zakończyć się z końcem czerwca. Wykonawcą robót  jest Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o Świecie

Z kolei odnowa nawierzchni na drodze wojewódzkiej  nr 538 Radzyń Chełmiński – Rozdroże w miejscowości Łasin  (dł. 425m) i drogi nr 548 Stolno – Wąbrzeźno w miejscowości Wąbrzeźno  (dł. 435m) potrwa do końca lipca. W tym czasie kierowców czekają utrudnienia na remontowanych odcinkach.

Podobne wiadomości:

DW902 najlepszą inwestycją komunalną w kraju

DW902 najlepszą inwestycją komunalną w kraju

Polskie drogi 2016-05-27

S10 Bydgoszcz – Toruń: ponowny przetarg

S10 Bydgoszcz – Toruń: ponowny przetarg

Polskie drogi 2016-08-26

Komentuj:

~Jotgie 2009-06-25

Ostatnio miałem okazję pokonać ok. 150km drogami wojewódzkimi w tym województwie. Stwierdzam jednoznacznie - to najporządniej wykonane remonty dróg w Polsce! Drogą Nakło - Szubin i Szubin - Łabiszyn (nr 246) jechałem kilka lat temu. To była istna ruina! Teraz jazda po niej jest bezpieczna i przyjemna

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.