mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Przebudowy w kujawsko-pomorskim

Przebudowy w kujawsko-pomorskim

W kujawsko-pomorskim ruszają remonty nawierzchni dróg wojewódzkich nr 548 i 538. Prace potrwają do 31 lipca br. Wkrótce powinna zakończyć się przebudowa drogi wojewódzkiej nr 240. Ponadto od czterech miesięcy trwa remont drogi wojewódzkiej nr 247 pomiędzy Kcynią i Szubinem.

Przebudowy w kujawsko-pomorskim
Za blisko 36 milionów zł na 15 km odcinku drogi nr 247 zmodernizowana zostanie cała nawierzchnia jezdni łączącej Szubin z Kcynią. Modernizacja tej drogi rozpoczęła się w lutym. Inwestycja na drodze wojewodzkiej nr 247 usprawni komunikację dróg wojewódzkich z ekspresową S 5. Zakończenie prac zaplanowano na przełom sierpnia i września. Wykonawcą inwestycji jest konsorcjum trzech firm: bydgoska Eurovia, Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów z Kobylarni oraz Strabag z Bydgoszczy.

Zgodnie z harmonogramem przebudowa drogi nr 240 Chojnice-Tuchola-Świecie w m. Tuchola powinna zakończyć się z końcem czerwca. Wykonawcą robót  jest Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o Świecie

Z kolei odnowa nawierzchni na drodze wojewódzkiej  nr 538 Radzyń Chełmiński – Rozdroże w miejscowości Łasin  (dł. 425m) i drogi nr 548 Stolno – Wąbrzeźno w miejscowości Wąbrzeźno  (dł. 435m) potrwa do końca lipca. W tym czasie kierowców czekają utrudnienia na remontowanych odcinkach.

Podobne wiadomości:

DW902 najlepszą inwestycją komunalną w kraju

DW902 najlepszą inwestycją komunalną w kraju

Polskie drogi 2016-05-27

S10 Bydgoszcz – Toruń: ponowny przetarg

S10 Bydgoszcz – Toruń: ponowny przetarg

Polskie drogi 2016-08-26

Komentuj:

~Jotgie 2009-06-25

Ostatnio miałem okazję pokonać ok. 150km drogami wojewódzkimi w tym województwie. Stwierdzam jednoznacznie - to najporządniej wykonane remonty dróg w Polsce! Drogą Nakło - Szubin i Szubin - Łabiszyn (nr 246) jechałem kilka lat temu. To była istna ruina! Teraz jazda po niej jest bezpieczna i przyjemna

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.