mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Przebudowy w kujawsko-pomorskim

Przebudowy w kujawsko-pomorskim

W kujawsko-pomorskim ruszają remonty nawierzchni dróg wojewódzkich nr 548 i 538. Prace potrwają do 31 lipca br. Wkrótce powinna zakończyć się przebudowa drogi wojewódzkiej nr 240. Ponadto od czterech miesięcy trwa remont drogi wojewódzkiej nr 247 pomiędzy Kcynią i Szubinem.

Przebudowy w kujawsko-pomorskim
Za blisko 36 milionów zł na 15 km odcinku drogi nr 247 zmodernizowana zostanie cała nawierzchnia jezdni łączącej Szubin z Kcynią. Modernizacja tej drogi rozpoczęła się w lutym. Inwestycja na drodze wojewodzkiej nr 247 usprawni komunikację dróg wojewódzkich z ekspresową S 5. Zakończenie prac zaplanowano na przełom sierpnia i września. Wykonawcą inwestycji jest konsorcjum trzech firm: bydgoska Eurovia, Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów z Kobylarni oraz Strabag z Bydgoszczy.

Zgodnie z harmonogramem przebudowa drogi nr 240 Chojnice-Tuchola-Świecie w m. Tuchola powinna zakończyć się z końcem czerwca. Wykonawcą robót  jest Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o Świecie

Z kolei odnowa nawierzchni na drodze wojewódzkiej  nr 538 Radzyń Chełmiński – Rozdroże w miejscowości Łasin  (dł. 425m) i drogi nr 548 Stolno – Wąbrzeźno w miejscowości Wąbrzeźno  (dł. 435m) potrwa do końca lipca. W tym czasie kierowców czekają utrudnienia na remontowanych odcinkach.

Podobne wiadomości:

Droga S7 Rączki - Załuski zamknięta do wakacji

Droga S7 Rączki - Załuski zamknięta do...

Polskie drogi 2016-04-20

Światowe Dni Młodzieży – utrudnienia w ruchu

Światowe Dni Młodzieży – utrudnienia w ruchu

Polskie drogi 2016-07-28

Komentuj:

~Jotgie 2009-06-25

Ostatnio miałem okazję pokonać ok. 150km drogami wojewódzkimi w tym województwie. Stwierdzam jednoznacznie - to najporządniej wykonane remonty dróg w Polsce! Drogą Nakło - Szubin i Szubin - Łabiszyn (nr 246) jechałem kilka lat temu. To była istna ruina! Teraz jazda po niej jest bezpieczna i przyjemna

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?