mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Przebudują drogę przez Legionowo

Przebudują drogę przez Legionowo

Wojewoda Mazowiecki wydał pozwolenie na rozbudowę drogi krajowej nr 61 na odcinku przejścia przez Legionowo (odcinek I). Koszt inwestycji to 58,4 mln zł.

Przebudują drogę przez Legionowo
Przedmiotem inwestycji jest rozbudowa drogi krajowej nr 61 na odcinku od granicy z Jabłonną do wiaduktu w Legionowie.  Harmonogram przewiduje, że prace rusza w lutym i potrwają do czerwca 2011 roku.

Inwestycja wpłynie na usprawnienie ruchu na trasie wylotowej z Warszawy w kierunku Zgierza i Mazur.

Podobne wiadomości:

Nowy most w Warszawie za trzy lata

Nowy most w Warszawie za trzy lata

Polskie drogi 2017-05-30

Nowe stacje ładowania na autostradach A1 i A2

Nowe stacje ładowania na autostradach A1 i A2

Polskie drogi 2017-09-06

Komentuj:

~Alfista 2009-10-29

Czekamy na tą drogę z utęsknieniem. Choć nie jest ona najlepszym rozwiązaniem (szkoda, że nie będzie obwodnicy - ta droga za niedługi czas może znów być przeciążona, a może nawet od razu po oddaniu do użytku)... Niech jak najszybciej dobudują brakujący odcinek do Zegrza i obwodnicę Serocka, oraz Pułtuska... To by była duża ulga, dla jeżdżących tą trasą...

~m2 2009-10-29

kolego, oni wiedzą lepiej! to będzie taka super obwodnica legionowa przez zgierz, rzgów i łódź do zegrza i mojej tam łodzi. ps. może w niedalekiej przyszłości przedłużą tę o(d/b)wodnice do poznańskiego ...żegrza i dalej nad jezioro kierskie.

~Piotr 2009-10-27

chyba zegrza a nie zgierza

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.

Zalando Zalando