mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Przebudują skrzyżowanie na DK4

Przebudują skrzyżowanie na DK4

Trwają już prace przygotowawcze, a 14 listopada 2011 r. rozpocznie się przebudowa skrzyżowania drogi krajowej nr 4 z drogą powiatową Wola Dębińska – Sterkowiec (powiat brzeski, woj. małopolskie). W ramach inwestycji poszerzona będzie jezdnia, pobocza, wydzielony dodatkowy pas do skrętu w lewo.

Przebudują skrzyżowanie na DK4
Na odcinku 1200 metrów DK 4 położona zostanie nowa nawierzchnia, wybudowany chodnik i dwie zatoki autobusowe, przebudowany przepust i zjazdy indywidualne i publiczne wraz z przepustami. Zlikwidowane zostaną zjazdy indywidualne prowadzące bezpośrednio  na DK 4 a w zamian za to wybudowany będzie prawostronny ciąg pieszo-jezdny zbierający ruch z tych zjazdów indywidualnych. Przełożona zostanie także sieć infrastruktury technicznej. W trakcie robót drogowych będzie zawężenie jezdni i ograniczenie prędkości do 40km/godz. Koszt inwestycji wynosi 4 mln zł, a pieniądze na ten cel pochodzą z Krajowego Funduszu Drogowego, ze środków na poprawę bezpieczeństwa ruchu.

Podobne wiadomości:

MON zainwestuje w polskie drogi

MON zainwestuje w polskie drogi

Polskie drogi 2017-01-04

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Polskie drogi 2016-12-23

Komentuj:

Jotgie 2011-11-08

...i ustawi się ograniczenie prędkości do 70 km/godz, choć teraz go nie ma! Tak właśnie w Polsce w idiotyczny sposób "modernizuje" się skrzyżowania! Jest ich wiele!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
WYRUSZ W 4 STRONY POLSKI Z MINI COUNTRYMAN
WYRUSZ W 4 STRONY POLSKI Z MINI COUNTRYMAN
Nowe MINI Countryman kusi stylowym wyglądem, oferuje komfortowe warunki podróżowania, a do tego nie boi się wyjechać poza asfalt. To jednak nie wszystko! Zobacz, co jeszcze skrywa w sobie największy model w rodzinie.
Mini Countryman Mini Countryman