mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Przetarg na S3 z poślizgiem

Przetarg na S3 z poślizgiem

Lubuscy drogowcy obiecali, że w styczniu ogłoszą przetarg na budowę ekspresowej drogi S3 . Okazuje się, że przetarg  ruszy najwcześniej w lutym.

Przetarg na S3 z poślizgiem
Opóźnienie wynika stąd, że dokumentację przetargową musi zatwierdzić nie tylko Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, ale też Ministerstwo Infrastruktury. MI musi zbadać czy przygotowana dokumentacja jest zgodna z przepisami Unii Europejskiej, ponieważ budowa S3 będzie w zdecydowanej większości finansowana ze środków unijnych. - Obecnie dokumentacja znajduje się już w ministerstwie i jak tylko ją otrzymamy, natychmiast ogłosimy przetarg  - powiedziała „Gazecie Lubuskiej” Anna Jakubowska z zielonogórskiego oddziału GDDKiA.

Podobne wiadomości:

Znamy wykonawcę części trasy Via Carpatia

Znamy wykonawcę części trasy Via Carpatia

Polskie drogi 2017-08-24

S7 z Warszawy do Grójca już w realizacji

S7 z Warszawy do Grójca już w realizacji

Polskie drogi 2017-08-17

Komentuj:

~Casandra 2010-02-05

Chyba Kujawsko-Pomorskie ma gorzej raptem 20 kilka kilometrow w calym wojewodztwie, to jest dopiero wstyd.

piotronk22 2010-02-03

Domek, mieszkałem w Zielonej Górze i pamiętam, że Lubuskie ma chyba najlepsze drogi i najwięcej obwodnic na 1 mieszkańca w naszym kraju

~domek 2010-02-03

Zgadzam się z poprzednikami. Zielonogórski oddział GDDKiA nie po raz pierwszy okazał się indolencją i niekompetencją. Nic dziwnego, że województwo lubuskie jest chyba jedynym w kraju, w którym nie ma dwujezdniowych dróg szybkiego ruchu. Wyjdzie na to, że jedyny w Lubuskiem odcinek dwujedniowej drogi ekspresowej Gorzów - granica województwa wybuduje... szczeciński Oddział GDDKiA (sic!). Wstyd!

~mma 2010-02-02

Dokładnie !

~obserwator 2010-02-02

To co, do dzisiaj nie wiedziały matoły że jeszze ktoś musi to zatwierdzić? Należało by chyba wziąc pod uwagę takie rzeczy przyy planowaniu i obiecywaniu, a nie wiecznie się tłumaczyć, że coś wypadło nieplanowanego. Banda niekompetentnych nierobów i tyle.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia jest najchętniej kupowanym modelem w Polsce. Teraz do jej oferty dołącza wersja napędzana silnikiem 1.5 TSI.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic