mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Przetarg na S7 Pasłęk - Miłomłyn

Przetarg na S7 Pasłęk - Miłomłyn

Piętnastu wykonawców złożyło wnioski o dopuszczenie do udziału w przetargu na budowę drogi ekspresowej S7 na odcinku Pasłęk-Miłomłyn.

Przetarg na S7 Pasłęk - Miłomłyn
Termin składania wniosków minął 21 maja. Spośród złożonych wniosków zamawiający wybierze 10 wykonawców, do których w lipcu zostaną wysłane zaproszenia do składania ofert cenowych. Na złożenie ofert cenowych wybrani wykonawcy będą mieli 30 dni.

Przebieg nowej trasy siódemki od Pasłęka do Miłomłyna został zatwierdzony decyzją środowiskową wojewody z dnia 29 września 2008 r. Inwestycja będzie polegała na budowie ok. 37 km odcinka dwujezdniowej drogi ekspresowej S7 o przekroju poprzecznym 2x2 z szerokim pasem dzielącym umożliwiającym rozbudowę drogi do przekroju poprzecznego 2x3.

Zadanie finansowane z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko potrwa 22 miesiące od daty podpisania umowy.

Podobne wiadomości:

Północna obwodnica Krakowa gotowa w 2022 roku - ruszyły prace

Północna obwodnica Krakowa gotowa w 2022 roku...

Polskie drogi 2017-01-16

S16 Borki - Mrągowo - jest rozstrzygnięcie przetargu

S16 Borki - Mrągowo - jest rozstrzygnięcie...

Polskie drogi 2017-01-16

Komentuj:

~Remek 2009-05-28

Sugeruję, aby podnieść do standardu drogi ekspresowej trasę S-10 z Płońska do Torunia (węzeł z A-1). To 133 km, które można zbudować w 2,5 roku. Dzięki temu powstanie alternatywny, dobry szlak z Warszawy do Torunia/Bydgoszczy oraz do Trójmiasta. Przyspieszy również przejazd w kierunku Koszalina i Szczecina.

~onn___ 2009-05-27

haha nie ma się z czego cieszyć po co budować nowe drogi przykład jedlińsk-białobrzegi czy obwodnica grojca one w chwili do oddania do uzytku nawet nie sa rowne i jedzie sie na nich w niektorych miejscach jak na wzgorzach z piachu, naprawde szkoda kasy na takie partactwo, kolejny przyklad grojec- bialobrzegi maja w kontrakcie oddac trase do konca czerwca wczoraj jechalem i mysle, ze do konca roku nie oddadza, takze kontrakt, ktory ma trwac 22 mieisace moze trwac 30 lub wiecej, polskie drogi buduja byle jak i tyle w temacie

~piotr 2009-05-27

Brawo, widze ze coraz czesciej sie planuje na przyszłość.Zostawione miejsce na 3 pas -na przyszłość.Wkońcu to trasa Gdańsk -Warszawa , na pewno wprzyszłości potrzebne będą 3 pasy

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Superauto od Audi i Lamborghini
Superauto od Audi i Lamborghini
Elektryfikacja zaraża kolejne gałęzie koncernu z Wolfsburga. Teraz pojawiają się plotki o elektrycznych supersamochodach od Audi i Lamborghini.